BORS CLUB ubytování Břeclav

Fotografie uživatelů (8)

BORS CLUB BORS CLUB BORS CLUB zobrazit všechny fotografie

BORS CLUB

Na Valtické 650/85, 69141 Břeclav

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

BORS CLUB

Hledáte-li ubytování ve městě Břeclav v srdci jižní Moravy, i zde vám jsme k dispozici. Areál BORS Clubu se nachází na okraji města Břeclav, v Poštorné, přibližně 15 minut od dálnice D2 (Bratislav - Brno). Leží v těsné blízkosti Lednicko-valtického areálu, který nabízí rozmanité památky. Nově vybudované cyklostezky jsou velmi lákavé pro příznivce cykloturistiky. Ubytování v Břeclavi je ideální, láká-li vás především aktivní dovolená.

Poznejte výhody ubytování v  BORS Clubu, ke kterému náleží tenisový areál. Ubytujte se a využijte různorodých sportovních aktivit. Nabízíme tenisové kurty, fitcentrum, kvalitní posilovnu i wellness a především krásné okolí, jež je výjimečné pro jih Moravy.

Zaslat poptávku

Pokoje - BORS CLUB

Ubytování BORS Club nabízí nejen pro členy Občanského sdružení dvoulůžkové pokoje a apartmány. Standardně jsou vybaveny minibarem, barevným TV se satelitním příjmem, telefonem, internetovým připojením a komplexním sociálním zařízením. V areálu je k dispozici návštěvníkům hlídané parkoviště a dále potom mohou využít množství sportovních a relaxačních aktivit, které jsou pro členy přítomny v areálu komplexu.

Máte-li zájem o další ubytování Břeclav, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

BORS CLUB

Na Valtické 650/85,Břeclav 69141

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: bors-club@hotel.cz

BORS CLUB - galerie

BORS CLUB - Hodnocení

4x
1x
0x
0x
0x