Hotel Besední dům ubytování Valtice

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel *** > Hotel Besední dům

Fotografie uživatelů (31)

Hotel Besední dům Hotel Besední dům Hotel Besední dům zobrazit všechny fotografie

Hotel Besední dům

Mikulovská 173, 69142 Valtice

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Besední dům ***

Dovolujeme si Vám, vyhlášený Designhotel ve Valticích - Besední dům. Hotel je umístěn v samém centru Valtic, cca 100 metrů od náměstí a 200 metrů od zámku Valtice.Od září 2013 je pro Vás plně k dispozici 14 pokojů od dvoulůžkových a třílůžových až po dvouložnicové apartmány. Celková kapacita je max. 57 osob. Ve většině pokojů je možno zajistit přistýlku pro 2 osoby. Pokoje jsou vždy opticky rozděleny na obytnou a lůžkovou část tak aby hosté na jednom pokoji měli alespoň částečné soukromí, postele je možné posouvat – není tedy problémem společná či oddělená postel. Součástí pokoje je nadstandardní sociální zařízení, v polovině případů se sprchou a v polovině s prostornou vanou /doporučujeme zvolit již při rezervaci/, klimatizace s ovládáním na pokoji, čalouněná pohovka či křesílka a při příjezdu Vás bude čekat malé pohoštění. V přízemí hotelu Besední dům se nachází kavárna v prvorepublikovém stylu s krbem a pohodlnými křesílky, která je pro hotelové hosty otevřena od snídaně v 8:00 až do 24:00hod denně.

Součástí hotelu je také wellness centrum (doporučujeme včas rezervovat), vybavené masážní místností, saunou pro 6 osob s ochlazovací kádí, vířivou vanou pro 5 osob a relaxační místností. V celém areálu hotelu je Vám k dispozici bezplatná síť WiFi a ve vstupní hale i počítač pro hosty. V rámci areálu hotelu je možno parkovat bezplatně buď přímo ve dvoře nebo před a za hotelem (celkem cca 25 vozidel) – všechna místa jsou pod dohledem kamerového systému.

Ubytování na pokoj je možné od 14:00hod (možno dohodnout dřívější čas), opuštění pokoje do 10:00 hod (opět možnost dohody pozdějšího odjezdu). Snídaně jsou pro Vás nachystány formou bohatého rautu od 8:00-10:00hod v přízemí hotelu v prostorách kavárny.

Okolí hotelu Vám nabízí velké možnosti sportovního i relaxačního vyžití – cyklostezky, tenisový kurt v zámecké zahradě, golf Poysdorf(15km), Aqaupark Pasohlávky (15km), prohlídky zámků Valtice a Lednice.

 

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Besední dům

Hotel nabízí dvoulůžkové, třílůžkové,čtyřlůžkové pokoje. Ve většině pokojů je možno zajistit přistýlku pro 2 osoby. Nadstandardní dvoulůžkové i vícelůžkové pokoje a apartmány kopírují současné nejmodernější trendy v designu a vybavení. V pokojích jsou Vám k dispozici fény a vlastní sociální zařízení se sprchou či vanou, doporučujeme poptat již při rezervaci. Samozřejmostí je plný ručníkový servis, hotelová kosmetika nejvyšší kvality značky SAKKURA, možnost vypůjčení či zakoupení froté županu o vysoké gramáži a úklid pokoje každý den. Pokoje jsou vždy opticky rozděleny na obytnou a lůžkovou část tak, aby hosté bydlící spolu na jednom pokoji měli alespoň částečné soukromí. Postele mají posuvný mechanismus – není tedy problémem společná manželská či oddělená postel. Standardní check-in od 14:00 hod a check-out do 10:00 hod následujícího dne Vám na dotaz rádi prodloužíme, bude-li to  z kapacitních důvodů jen trochu možné..
Pro Vaše pohodlí se snažíme udělat vždy maximum, proto jsou postele vybaveny 29cm matrací z líné pěny !!,  k posezení na pokoji slouží čalouněné pohovky či křesílka a na osvěžení je pro Vás vždy při příjezdu připravena láhev vody značky Bonaqua pro každého hosta zdarma. Jako malé překvapení Vás čekánavíc drobná sladkost. Všechny pokoje jsou vybaveny minibarovou lednicí pro uskladnění Vašich věcí. Některé pokoje jsou vybaveny TV – stačí uvést do objednávky pokud požadujete, nebo naopak pokud nechete být elektronickými zařízeními rušeni.. Na všech pokojích silné WIFI připojení zdarma a bez omezení. Součástí pokoje je také klimatizace a centrální vytápění – samozřejmě s ovládáním na pokoji. Ve všech ložnicích můžete využít možnost navolit si barevnou scénu osvětlení i jeho intenzitu dle Vaší momentální nálady!! 

Gastronomie - Hotel Besední dům

V jednoduchosti je krása, proto je menu restaurace Besední dům vždy krátké, čerstvé a aktuální dle sezony. Inspiraci hledáme v regionu LVA, který vyniká chutnými a zajímavými kombinacemi typických surovin. V naší nabídce najdete řadu krajových pokrmů, od těch nejrozšířenějších jako jsou krémová kulajda či poctivé consommé z hovězích žeber až po pokrmy z jeleního či králičího masa. Naší specialitou jsou také sladké pokrmy, které se za krátkou dobu staly vyhlášenými v nejen na Jižní Moravě - naše cukrářka připravuje stále čerstvé dorty, zákusky a krémové deserty, stejně jako lehké jogurtovo-ovocné delikatesy či creme brullee.

Pro ubytované hotelové hosty nabízíme v jakémkoliv termínu pobytu cenově zvýhodněnou nabídku polopenze - 3 chodové menu dle Vašeho výběru z menu za zvýhodněnou cenu 299,- Kč/večeři/osobu.

Okolí - Hotel Besední dům

Hotel se nachází přímo ve středu Valtic, cca 100m od Valtického náměstí. Valtice jsou součástí Lednicko-Valtického areálu, tudíž se hostům nabízí spousta zajímavých památek a krásných míst k shlédnutí. Okolí hotelu Vám nabízí velké možnosti sportovního i relaxačního vyžití – Liechtenštejnské památky, hustá síť vinařských cyklostezek, tenisový kurt v zámecké zahradě, golf Poysdorf(15km), Aqaupark Pasohlávky (15km), prohlídky zámků Valtice a Lednice.

Dostupnost - Hotel Besední dům

Asi 2 min chůze od hotelu je autobusové nádraží. Vlakové nádraží pak cca 10min chůze.

Ubytování Valtice – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Hotel Besední dům

Mikulovská 173,Valtice 69142

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: besedni-dum@hotel.cz

Hotel Besední dům - galerie

Hotel Besední dům - Hodnocení

4x
1x
0x
0x
0x