Ubytování v aleji ubytování Valtice

Fotografie uživatelů (22)

Ubytování v aleji Ubytování v aleji Ubytování v aleji zobrazit všechny fotografie

Ubytování v aleji

Petra Bezruče 512, 69142 Valtice

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Ubytování v aleji

Penzion s velmi pěknými pokoji je situováno v klidném prostředí historické aleje založené Liechtensteiny v roce 1715. Je to jedna z nejdelších přímých alejí spojující Valtice s Lednicí. Alej je součástí uměle vytvořené krajiny pod patronátem Unesco. 

Kapacita 22 lůžek, 2-4 lůžkové pokoje, Úschovna kol, Bezplatné parkování u domu, Posezení na terase,gril. Připojení Wi-Fi. Domácí mazlíčky ne. V blízkosti restaurace, tenisové kurty. Zastávka bus i vlak 30 m. Možnost koupání koupaliště Břeclav a Mikulov.

Nabízíme: Vinařské programy, návštěvu sklepa, průvodcovské služby pro pěší i pro cyklisty.

Zaslat poptávku

Pokoje - Ubytování v aleji

Přízemí: 1 x 4 lůžkový pokoj, Pokoje bez TV, spol. WC, 2 sprchy, vybavená kuchyň s ledničkou

1. Patro: 1 x 2 lůžkový pokoj, 1 x 3 lůžkový pokoj, Pokoje s TV, soc. zařízení pro tyto dva pokoje společně, 1 x 3 lůžkové apartmá s přistýlkou, vlastním soc. zařízením, vybavenou kuchyní a jídelnou, 1 x 2 lůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením

K dispozici dětská cestovní postýlka zdarma Na pokojích v 1. a 2. patře rychlovarné konvice a základní nádobí na přípravu snídaní.

Další informace

V ceně ložní prádlo, ručníky, poplatek Městskému úřadu. Prázdninové pobyty od soboty do soboty, jinak dle dohody. Příjezd dle dohody. Odjezd do 10:00. Platba hotově. Možnost stravování v blízké restauraci.

 

Ubytování Valtice – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Ubytování v aleji

Petra Bezruče 512,Valtice 69142

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: ubytovani-v-aleji@hotel.cz

Ubytování v aleji - galerie

Ubytování v aleji - Hodnocení

0x
0x
0x
0x
0x