Jacob Brno ubytování Brno

Fotografie uživatelů (9)

Jacob Brno Jacob Brno Jacob Brno zobrazit všechny fotografie

Jacob Brno

Jakubské náměstí 7, 60200 Brno

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: hostel-jacob@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Jacob Brno **

Při budování našeho hostelu jsme se snažili zúročit veškeré zkušenosti získané během asi 20 letého působení v oboru.
Hostel již dnes jistě neznamená ubytování horší kategorie, u nás se např. vyspíte na velmi kvalitních matracích, v dobře odvětraných koupelnách najdete prověřené výrobky zn.Grohe, a mimo dobu bohaté snídaně, která je v ceně, si můžete u recepce kdykoli vypít kvalitní espresso nebo čaj. Ke spolupráci se nám navíc podařilo přizvat známého brněnského výtvarníka MgA. Václava Kyselku, který vytvořil zcela originální recepční pult i koupelnu a navíc si jeho díla můžete v klidu prohlédnout třeba i ve Vašem pokoji.

Zaslat poptávku

Pokoje - Jacob Brno

Nabízíme ubytování v příjemném a klidném prostředí v centru Brna. Celková kapacita hostelu je až 60 lůžek.

Můžete si vybrat z mnoha pokojů, z toho je jeden jednolůžkový, šest dvoulůžkových, jeden šestilůžkový, jeden čtyřlůžkový, jeden dvanáctilůžkový a pět krásných prosluněných apartmánů, tři z nich disponují úchvatným posezením na střešní terase s výhledem na brněnské kostely i hrad Špilberk. Apartmány jsou vhodné pro 2-6 osob, jeho součástí je plně vybavená kuchyňka, koupelna s vanou, fénem, TV včetně Smart TV, wi-fi…(rozloha cca.80m + 25m terasa).

K dispozici je Vám plně vybavená kuchyně s lednicí, mikrovlnnou troubou, grilem, rychlovarnou konvicí a myčkou, jídelna, koupelna, vícero sprchových koutů, toalet. Také si můžete vypůjčit spousty deskových her, k tomu koupit dobré moravské víno, nebo výborné pivo z místního pivovaru.

Připojit k internetu (až 40Mb/s) se můžete bezdrátově ve všech prostorách zdarma, navíc je možné asi na 30 místech propojení i kabelem.

Za mírný poplatek si u nás můžete vyprat či vysušit prádlo a také následně zdarma vyžehlit.

Gastronomie - Jacob Brno

V ceně ubytování je snídaně formou bufetu (včetně apartmánů, které mají také vlastní plně vybavené kuchyně), je zde i možnost využítí prostor kuchyně pro vlastní vaření. V blízkosti hostelu je také nespočet výborných restaurací či kaváren. 

Okolí - Jacob Brno

Bez nadsázky se dá říci, že se náš hostel nachází na snad nejlepším místě pro objevování našeho krásného města.
Z našich oken Vás uchvátí výhled na malebné náměstí (nacházíme se uprostřed pěší zóny) a především monumentální pozdně gotický kostel svatého Jakuba.
Pár metrů od nás máte od léta 2012 možnost navštívit unikátní prostory Kostnice Svatého Jakuba (největší kostnice v Evropě hned po pařížských katakombách). Za návštěvu nepochybně stojí i Labyrint pod Zelným trhem, Mincmistrovský sklep či proslulý hrad Špilberk.

Dostupnost - Jacob Brno

Náš hostel je vzdálen asi 800 metrů od Hlavního nádraží. Můžete se k nám vydat pěšky nebo jet tramvají číslo 4 (směr: Náměstí Míru) z Hlavního nádraží. Vystoupíte na zastávce Náměstí Svobody a potom je to pěšky už jen kousek. Než nás navštívíte, doporučujeme zkontrolovat přesnou polohu našeho hostelu na mapě.

 

Parkovat je možné na placených veřejných místech v okolních ulicích, volná parkovací místa ovšem nemůžeme zaručit. Dále je možné parkovat v nedalekém parkovacím domě Rozmarýn, či JD Parking pod Janáčkovým divadlem. Nedisponujeme vlastními parkovacími místy.

Další informace

Prosím berte na vědomí:

Storno podmínky: 1 den před příjezdem

Příjezd: dejte nám prosím vědět o Vašem času příjezdu

Možnost platit kreditní kartou.

Poplatky jsou v ceně.

Protože jsme ohleduplní ke všem našim hostům a snažíme se zachovat klidnou a přátelskou atmosféru, vyhrazujeme si právo odmítnout ubytovat skupiny, které u nás plánují uspořádat bujarý večírek či rozlučku se svobodu. Děkujeme za pochopení.

Máte-li zájem o další ubytování Brno, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Jacob Brno

Jakubské náměstí 7,Brno 60200

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hostel-jacob@hotel.cz

Jacob Brno - galerie

Jacob Brno - Hodnocení

15x
2x
1x
0x
0x