Hotel Admiral ubytování Říčany

Fotografie uživatelů (10)

Hotel Admiral Hotel Admiral Hotel Admiral zobrazit všechny fotografie

Hotel Admiral

U Koupaliště 490, 66482 Říčany

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Admiral ***

K ubytování v hotelu Admiral jsou k dispozici jednolůžkové pokoje, dvoulůžkové pokoje a apartmány s ubytovací kapacitou 50 lůžek. Každý hotelový pokoj je adekvátně vybaven v tříhvězdičkové kvalitě, samozřejmostí je vlastní koupelna se sprchou a WC, televize a telefon s přímou volbou. Od roku 2009 se postupně provádí rekonstrukce hotelových pokojů a to tak, aby nebyl narušen provoz hotelu. Součástí hotelu je i parkoviště pro hosty.

Zaslat poptávku

Gastronomie - Hotel Admiral

Stylová restaurace je přístupná jak pro hotelové hosty, tak pro širokou veřejnost. Je vhodná pro pořádání svateb a rodinných oslav. Součástí restaurace je salonek a terasa, která je oblíbená k příjemnému a klidnému posezení. Možnost školení a konferencí.

Dostupnost - Hotel Admiral

Hotel Admiral (EXIT 178) se nachází 3 km od AUTOMOTODROMU BRNO a Brněnské veletrhy a výstavy v Brně jsou cca 10 minut autem.

Další informace

Dále je možnost využití: * restaurace s barem, salonek a terasa * tenisové kurty * sauna * masážní bazén Whirlpool * fitness * opékání selat, grilování * letní terasa s výhledem na rybník * školení a semináře * vyjížďky na koních * svatby * rybolov * společenské akce * lyžařský vlek 10 km * možnost lyžování (i nočního lyžování) * běžecké tratě za hotelem * bruslení

Vyberte si nabídky ubytování Říčany. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Hotel Admiral

U Koupaliště 490,Říčany 66482

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotel-admiral@hotel.cz

Hotel Admiral - galerie

Hotel Admiral - Hodnocení

0x
0x
0x
0x
1x