Penzion Dobrá Škola ubytování Vojkovice

Všechny kategorie > Ubytování > Penziony > Penzion *** > Penzion Dobrá Škola

Fotografie uživatelů (10)

Penzion Dobrá Škola Penzion Dobrá Škola Penzion Dobrá Škola zobrazit všechny fotografie

Penzion Dobrá Škola

Hlavní 34, 66701 Vojkovice

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: dobra-skola@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Penzion Dobrá Škola ***

Necelých 20 kilometrů jižně od Brna, na břehu řeky Svratky leží obec Vojkovice. Na návsi, mezi kostelem a Obecním úřadem, jistě nepřehlédnete historickou budovu bývalé školy. Prošla zdařilou rekonstrukcí a nyní Vám pod názvem Dobrá Škola přináší neopakovatelné zážitky a hlavně zábavu s přáteli. V současnosti zde nabízí služby příjemná restaurace, stylová vinárna, bowling a zázemí pro zábavu dětí. K dispozici je také možnost ubytování ve dvoulůžkových pokojích s celkovou kapacitou 14 lůžek.

Zaslat poptávku

Pokoje - Penzion Dobrá Škola

Nabízíme ubytovací kapacitu 14 lůžek v 7 dvou lůžkových pokojích, každý z pokojů má vlastní sociální zařízení, po domluvě možnost přistýlky. Nekuřácké prostředí, vhodné pro rodiny s dětmi.

Gastronomie - Penzion Dobrá Škola

Nekuřácká restaurace zaměřená na tradiční českou kuchyni, všechna jídla připravujeme z těch nejlepších surovin. Nabízíme denní a víkendová menu, týdenní tématické akce zaměřené na různé speciality. Na restauraci navazuje čtyřdráhový profesionální bowling Brunswick s posezením. V letních měsících je k dispozici předzahrádka. Naše restaurace má k dispozici také dětský koutek a nádhernou sklepní vinárnu. Připravíme pro Vás svatební hostinu, rodinnou oslavu, firemní večírek a další akce. U nás máte možnost spojení dobrého oběda nebo večeře s aktivní zábavou.

Okolí - Penzion Dobrá Škola

Okolní rovinatá oblast a stezka Brno – Vídeň potěší cyklisty. Blízké Novomlýnské nádrže, lesíky, řeky a vodní plochy zase příznivce přírody a rybářství. V každém ročním období poslouží Dobrá Škola jako výhodné východiště k poznávání Lednicko-Valtického areálu, Pálavy, Židlochovického zámku, krajiny Bitvy tří císařů, návštěvě Brna a mnoha dalších možností.

Dostupnost - Penzion Dobrá Škola

Objekt Dobré Školy se nachází na hlavním tahu mezi Rajhradem a Židlochovicemi, do centra Brna dorazíte do 20 minut po rychlostní komunikaci s následným spojením na obě hlavní dálnice D1 a D2.

Vyberte si nabídky ubytování Vojkovice. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Penzion Dobrá Škola

Hlavní 34,Vojkovice 66701

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: dobra-skola@hotel.cz

Penzion Dobrá Škola - galerie

Penzion Dobrá Škola - Hodnocení

1x
2x
0x
0x
0x