Vinný sklep Krýsa ubytování Kostelec

Všechny kategorie > Ubytování > Penziony > Penzion *** > Vinný sklep Krýsa

Fotografie uživatelů (18)

Vinný sklep Krýsa Vinný sklep Krýsa Vinný sklep Krýsa zobrazit všechny fotografie

Vinný sklep Krýsa

Kostelec 343, 69651 Kostelec

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Vinný sklep Krýsa ***

PENSION je zasazen v krásné přírodě mezi vinicemi. Jeho kapacita je 38 lůžek v šestnácti pokojích. Pension je komfortně vybaven a splňuje veškeré požadavky na ubytování i pro náročnější klientelu. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, čítajícím wc a sprchu . Náš penzion Vám nabízí pohodlné ubytování za skvělé ceny v klidném prostředí, přesto ale není vzdálen od civilizace. Nejbližší vesnice je 500m, nejbližší město 3km. V okolí je spousta turisticky zajímavých cílů. V těsné blízkosti pensionu se nachází vinné sklepy, rybník, cyklostezky a střelnice. Pension je dobře dostupný v létě i v zimě po zpevněné cestě. Parkování pro hosty je přímo před pensionem.

Zaslat poptávku

Pokoje - Vinný sklep Krýsa

Pension nabízí ubytování ve 16 pokojích s kapacitou 38 lůžek. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, čítajícím wc a sprchu .

Gastronomie - Vinný sklep Krýsa

Vinný sklep Krýsa nabízí celovečerní menu ve vinném sklepě s degustací vín s pestrou nabídkou tradiční české i zahraniční kuchyně.

Okolí - Vinný sklep Krýsa

Vinný sklep Krýsa se nachází nedaleko cyklostezky, rozhodně stojí za zmínění Kyjovská vinařská stezka s lehce kopcovitým profilem. Bezprostřední okolí pensionu nabízí další sportovní vyžití včetně adrenalinových sportů jako je paintball či zapůjčení čtyřkolek.

Dostupnost - Vinný sklep Krýsa

Pension Pod Sklepy se nachází 5,5 km od Kyjova.

Vyberte si nabídky ubytování Kostelec. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Vinný sklep Krýsa

Kostelec 343,Kostelec 69651

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: pension-pod-sklepy@hotel.cz

Vinný sklep Krýsa - galerie

Vinný sklep Krýsa - Hodnocení

2x
3x
0x
1x
0x