penzion a restaurace POMERANCH U RYBNÍKU ubytování Ruprechtov

Fotografie uživatelů (12)

penzion a restaurace POMERANCH U RYBNÍKU penzion a restaurace POMERANCH U RYBNÍKU penzion a restaurace POMERANCH U RYBNÍKU zobrazit všechny fotografie

penzion a restaurace POMERANCH U RYBNÍKU

Ruprechtov 245, 68304 Ruprechtov

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: penzion-pomeranch@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

penzion a restaurace POMERANCH U RYBNÍKU

V srdci MORAVSKÉHO KRASU, nedaleko propasti Macocha, Vám nabízíme ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích s možností přistýlky a zapůjčením dětské postýlky.

 Pro celodenní stravování můžete využít naši restauraci s bohatou českou i zahraniční kuchyní. Všechny vnitřní prostory včetně restaurace jsou nekuřácké a v pokojích je přísný zákaz kouření. K restauraci je přilehlá venkovní zastřešená terasa. Všechny pokoje jsou vybaveny sprchovým koutem a WC. Samozřejmostí je lednice, televize a WIFI zdarma. V těsném sousedství najdete přírodní koupaliště, možnost pěší i cykloturistiky a houbaření. V zimě také tratě pro běžkaře a bruslení na zamrzlém rybníce. V areálu je k dispozici otevřené ohniště, gril, dětské hřiště se skluzavkou, průlezkami, pískovištěm a trampolínou. Také stůl na stolní tenis a různé deskové hry. V obci Ruprechtov stojí za prohlídku došková chaloupka s egionálním muzeem a větrný mlýn s evropskou raritou HALLADAYOVOU TURBÍNOU. Nedaleká víska Senetářov Vám nabízí muzeum knoflíkářství a perleťářství  v místní doškové halupě. Městys Jedovnice Vám nabídne jezero, na kterém probíhají závody motorových člunů. Pro návštěvu ZOO s DINOPARKEM nebo AQUAPARKU zvolte okresní město Vyškov vzdálené 15 km od nás. Po cestě potkáte rozhlednu CHOCHOLÍK v Drnovicích. K celodennímu výletu lákají jeskyně Balcarka, Kateřinská jeskyně, Sloupsko-Šošůvské jeskyně a Punkevní jeskyně s propastí Macocha a projížďkou na lodičkách po podzemní říčce Punkvě. Poblíž naleznete také Rudické propadání a větrný mlýn.

Zaslat poptávku

Pokoje - penzion a restaurace POMERANCH U RYBNÍKU

Všechny pokoje mají vlastní WC a sprchový kout, TV, lednici a WIFI připojení zdarma.

Gastronomie - penzion a restaurace POMERANCH U RYBNÍKU

Česká i internacionální kuchyně, ryby, saláty.

Restaurace od 1.10. - 30.4.2013

po - zavřeno

ut - čt 11 - 17hod

pá - so 11 - 22

ne 11 - 20

Okolí - penzion a restaurace POMERANCH U RYBNÍKU

Malebné údolí u rybníku na okraji lesa cca 500 m od vesnice.

Dostupnost - penzion a restaurace POMERANCH U RYBNÍKU

Autem až na místo, autobusem do vesnice a po té cca 200 m pěšky, vlakem do Vyškova nebo Blanska a odtud autobusem, letadlem do Brna nebo Ostravy a odtud vlakem nebo autobusem.

Vyberte si nabídky ubytování Ruprechtov. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

penzion a restaurace POMERANCH U RYBNÍKU

Ruprechtov 245,Ruprechtov 68304

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: penzion-pomeranch@hotel.cz

penzion a restaurace POMERANCH U RYBNÍKU - galerie

penzion a restaurace POMERANCH U RYBNÍKU - Hodnocení

11x
1x
0x
0x
0x