Chatová osada Bítov ubytování Bítov

Fotografie uživatelů (24)

Chatová osada Bítov Chatová osada Bítov Chatová osada Bítov zobrazit všechny fotografie

Chatová osada Bítov

Bítov - Horka, 67110 Bítov

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Chatová osada Bítov **

Chatová osada VZ Dyje Bítov je sezónní rekreační zařízení s provozem duben - říjen. V údolí mezi zříceninou hradu Cornštejn a hradem Bítov, v idylickém zákoutí lesnatých strání Bítovské zátoky Vranovské přehrady, nabízí příjemné ubytování na čerstvém vzduchu, v ekologicky dosud téměř nedotčené přírodě. Vhodné je zejména pro milovníky turistiky, cykloturistiky (se širokou nabídkou vyznačených tras), vodních sportů, ale také pro obdivovatele historických památek. V blízkosti chatové osady, cca 200 m se nachází nově vybudovaný aquapark s vodními atrakcemi.

Celková kapacita chatové osady je 162 lůžek ve čtyřiceti čtyřlůžkových chatách a jednom dvoulůžkovém pokoji. V areálu chatové osady je jídelna, kavárna se zastřešeným venkovním posezením a grilem, antukové volejbalové a nohejbalové hřiště, víceúčelové hřiště s umělým povrchem a golfové  patoviště s 5.jamkami, venkovní dětské hřiště. K dispozici je rovněž fitness, sauna, půjčovna horských kol, lodiček a sportovních potřeb, kulečník, stolní tenis.

Zaslat poptávku

Pokoje - Chatová osada Bítov

Celková kapacita chatové osady je 162 lůžek tj. 40 čtyřlůžkových chat (z toho u 12-ti s možností přistýlky). Každá chata má 2 pokoje o dvou lůžkách, terasu, sociální zařízení se sprchovým koutem, chladničku, rádio a telefon. Celá ubytovací část a jídelna je nekuřácká. Kouření povoleno na kavárně a vyhrazených venkovních prostorech.

Gastronomie - Chatová osada Bítov

Stravování je v samostatném objektu, v jídelně chatové osady. V areálu chatové osady je k dispozici kavárna se zastřešeným venkovním posezením vybaveným ohništěm a udírnou. Grilování, resp. uzení, je téměř každodenním programem letních večerů.

Pobyty jsou standardně se snídaní, která je podávána formou bufetu. V případě dokoupení polopenze nebo plné penze jsou obědy i večeře servírované výběrem ze tří jídel, objednávané vždy den předem. Doba stravování: snídaně 7,30-9,30 hod, obědy 12,00 - 14,00 hod. a večeře 17,00 - 19,00 hod.

Okolí - Chatová osada Bítov

 

 Pro milovníky turistiky jsou organizovány vycházky do blízkého okolí s prohlídkou zříceniny hradu Cornštejn, návštěvou hradu Bítov a vyhlídkou z rozhledny "U Rumburaka".

Dostupnost - Chatová osada Bítov

Doprava:

Vlakem - poslední  železniční stanicí je Šumná. Odtud je přípoj na autobus do obce Bítov (tj.cca 3 km od VZ).

Autobusem – ze směru Znojmo, Moravské Budějovice do obce Bítov.  Hostům, kteří použijí soukromé vozidlo, je u VZ k dispozici za poplatek oplocená odstavná plocha.

Ubytování Bítov – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Chatová osada Bítov

Bítov - Horka,Bítov 67110

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: chatova-osada-bitov@hotel.cz

Chatová osada Bítov - galerie

Chatová osada Bítov - Hodnocení

1x
0x
0x
0x
0x