Zámecký Hotel ubytování Vranov nad Dyjí

Fotografie uživatelů (19)

Zámecký Hotel Zámecký Hotel Zámecký Hotel zobrazit všechny fotografie

Zámecký Hotel

8. května 80, 67103 Vranov nad Dyjí

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: zamecky-hotel-vranov-nad-dyji@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Zámecký Hotel ***

Zámecký hotel se nalézá v malebném údolí řeky Dyje, která protéká Vranovem nad Dyjí, v těsné blízkosti státního zámku Vranov nad Dyjí. Je to velmi klidné prostředí, které nabízí všem hostům odpočinek v prostředí starobylého, avšak s odpovídajícím komfortem Zámeckého hotelu. Hosté si mohou také vybrat z nespočtu zážitků jak ve Vranově nad Dyjí, tak v blízkém i širokém okolí.

Součástí hotelu je také restaurace, malý salónek s kapacitou 30 osob, společenský sál pro 120 osob a vinárna a letní terasa s výhledem na zámek

Hotel je v blízkosti známé Vranovské přehrady a sportovcům nabídne také velké množství cyklotras a turistických tras, které spojují všechny zajímavé památky jako hrad Bítov, Corštejn, Hardegg nebo zámek Riegersburg.

Zaslat poptávku

Pokoje - Zámecký Hotel

Zámecký hotel nabízí hostům k ubytování 25 pokojů, které jsou rozděleny na dvou až čtyřlůžkové a dále 2 nádherné apartmány. Celkem Zámecky hotel nabízí možnost ubytování až 68 lidem.

Další informace

Salónek

Kapacita až 20 osob veškeré technické vybavení komorní prostředí

V našem hotelu je k dispozici salónek vhodný pro pořádání happeningů, meetingů, prezentací, školení ale i oslav a dalších společenských akcí s kapacitou až 20 osob. Rozložení stolů a židlí je možné zvolit libovolně dle domluvy. Co v našem salonku nechybí je veškeré potřebné technické vybavení – whiteboard, velké promítací plátno s video a data projektorem, PC, ozvučení místnosti a WiFi.

 

Konferenční sál

Kapacita až 120 osob panoramatický výhled na vranovský zámek přiléhající terasa, bar přímo v sále

Nabízíme uspořádání veškerých oslav, rautů, svateb, firemních školení, večírků, promocí a smutečních posezení.

Pro větší firemní, společenské či rodinné akce jako svatby, oslavy atd. najdete v našem hotelu velký konferenční sál s nádherným výhledem na vranovský zámek. Tento sál nabízí kapacitu až 120 osob. Rozvržení sálu je opět zcela volitelné dle domluvy.

Jsme též schopni zajistit i doplňkové služby jako je moderátor, živá hudba, dekorace atd.

Vyberte si nabídky ubytování Vranov nad Dyjí. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Zámecký Hotel

8. května 80,Vranov nad Dyjí 67103

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: zamecky-hotel-vranov-nad-dyji@hotel.cz

Zámecký Hotel - galerie

Zámecký Hotel - Hodnocení

2x
3x
0x
0x
0x