Kurhotel Brussel ubytování Františkovy Lázně

Fotografie uživatelů (33)

Kurhotel Brussel Kurhotel Brussel Kurhotel Brussel zobrazit všechny fotografie

Kurhotel Brussel

Anglická 515/4A, 35101 Františkovy Lázně

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Kurhotel Brussel ****

Kurhotel Brussel Františkovy lázně se nachází v blízkosti lázeňského centra Františkovy Lázně. Kapacita hotelu je 70 lůžek.  Klientům hledajícím kvalitu čtyřhvězdičkového lázeňského hotelu nabízí ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových , dvoulůžkových pokojích s balkonem a v apartmánech. V lázeňském hotelu je k dispozici léčba pohybového ústrojí, onemocnění srdce a krevního oběhu.

Pro účely klientů je k použití denní bar s restaurací otevřenou denně do 21:00 hod. Rautová snídaně je přístupna od 7:00 do 09:00 hod. Obědy a večeře jsou servírovány a klienti mají možnost výběru ze tří druhů jídel.

Veškeré klasické i nadstandardní procedury jsou klientům k dispozici  dle doporučení lékaře, v současné době v nejmodernějším balneoprovozu ve Fr. Lázních,  jehož součástí jsou tři druhy saun, bazén, solná jeskyně a terapeutická kryokomora .  

Lázeňský hotel disponuje vlastním parkovištěm nebo klient má možnost zaparkovat své vozidlo na nedalekém hlídaném parkovišti.

Zaslat poptávku

Pokoje - Kurhotel Brussel

Klientům hledajícím kvalitu čtyřhvězdičkového lázeňského hotelu nabízí ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových , dvoulůžkových pokojích s balkonem
a v apartmánech.

Ke standartnímu  vybavení  pokoje  patří  chladnička, TV se satelitním příjmem programů,  zabudovaný  mini trezor, telefon a připojení na internet.  Koupelny jsou vybaveny  sprchovými  kouty, nebo vanami,  samozřejmostí  je  fén.

Gastronomie - Kurhotel Brussel

Součástí hotelu je vlastní restaurace. Pro účely klientů je k použití denní bar s restaurací otevřenou denně do 21:00 hod. Rautová snídaně je přístupna od 7:00 do 09:00 hod. Obědy a večeře jsou servírovány a klienti mají možnost výběru ze tří druhů jídel.

Okolí - Kurhotel Brussel

Františkovy Lázně patří mezi největší a nejznámější lázně u nás. V centru města najdou hosté vše, co budou ke svému pobytu potřebovat. Hosté mohou navštívit aquapark Aquaforum (1,8 km od hotelu), nebo navštívit hrad Seeberg (5,8 km od hotelu).

Dostupnost - Kurhotel Brussel

Hotel je nejlépe dostupný vlastním automobilem. Autobusová zastávka Městské sady je vzdálená 100 metrů a vlakové nádraží Františkovy lázně 400 metrů.

Ubytování Františkovy Lázně – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Kurhotel Brussel

Anglická 515/4A,Františkovy Lázně 35101

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: kurhotel-brussel@hotel.cz

Kurhotel Brussel - galerie

Kurhotel Brussel - Hodnocení

0x
0x
0x
0x
0x