Lázeňský hotel Pyramida II ubytování Františkovy Lázně

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel **** > Lázeňský hotel Pyramida II

Fotografie uživatelů (22)

Lázeňský hotel Pyramida II Lázeňský hotel Pyramida II Lázeňský hotel Pyramida II zobrazit všechny fotografie

Lázeňský hotel Pyramida II

Střížov 11, 35101 Františkovy Lázně

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Lázeňský hotel Pyramida II ****

Spa&Wellness-hotel nabízí ubytování v 31 dvoulůžkových pokojích s balkonem a 4 menších jednolůžkových pokojích bez balkonu. Hotel má vlastní resturaci, společenskou místnost s TV a internetovým koutkem, vlastní plně vybavené rehabilitační Spa-centrum pod vedením odborného zkušeného personálu. K hotelu patří venkovní parkoviště (zdarma), parkování je možné také v garážích (za poplatek). Lázeňský hotel Pyramida II je připraven i na hosty se zvláštním přáním: nabízí pouze nekuřácké pokoje, praní a žehlení prádla a mnoho dalšího. Ubytování se zvířecími miláčky je povoleno (za poplatek). Recepce poskytuje servis buzení po telefonu. Po domluvě obstaráme na pokoj dětskou postýlku nebo přistýlku, rádi vyjdeme vstříct přáním našich hostů. K hotelu patří i malá obora se stádem daňků, muflonů a jelenů, také výběh se pštrosy a venkovní voliéra s okrasným ptactvem. Hosté Hotelu Pyramida II mají volný vstup do sauny (15-21 hod) a do bazénu (11-21 hod, v pátek 15-21 hod) v hotelu Pyramida I.

Zaslat poptávku

Pokoje - Lázeňský hotel Pyramida II

Hotel disponuje 35 pokoji: 31 prostorných dvoulůžkových pokojů s balkonem a 4 malé jednolůžkové pokoje bez balkonu. Všechny pokoje jsou vybaveny Sat-TV, radiobudíkem, minibarem, sejfem, vlastní koupelnou se sprchou/WC a fénem. Župan je zdarma k zapůjčení na recepci.

Gastronomie - Lázeňský hotel Pyramida II

Lázeňský hotel Pyramida II má vlastní restauraci pro cca 60 osob, kde se podávají jídla české i mezinárodní kuchyně. Ubytování je možné se snídaní, nebo je možné přikoupit polopenzi či plnou penzi. V létě je v provozu přilehlá Letní terasa s výhledem do obory, kde se za hezkého počasí pořádají o víkendu hudební odpoledne nebo grilování. Hosté mohou využít také vyhlídkovou kavárnu v prosklené špici Pyramidy I, kde se 2x v týdnu konají taneční večery s živou hudbou.

Okolí - Lázeňský hotel Pyramida II

V okolí hotelu naleznete spoustu turistických cílů a námětů na pěší nebo cyklistické výlety. Nejblíže je historické centrum Františkových Lázní nebo nedalekého města Cheb, v blízkém okolí lze navštívit např. Hrad Seeberg, Skalná, zámek Mostov, Kynžvart, Chebský hrad, klášter Teplá aj., zajímavou lokalitou je přírodní rezervace SOOS nebo vesnický skanzen Doubrava u Chebu. Pěšky je možné navštívit nejmladší sopku v Čechách, Komorní Hůrku, na kole (ať už vlastním nebo zapůjčeném v hotelu) např. Motýlí dům v Žirovicích u Františkových Lázní nebo historický hrázděný statek Štekrův mlýn a spoustu dalších turistických zajímavostí.

Dostupnost - Lázeňský hotel Pyramida II

Autem: po mezinárodní silnici ve směru Cheb-Aš (Plauen, Selb) č.49 první sjezd na Františkovy Lázně - hotel se nachází ihned na okraji města (je vidět po levé straně). Z opačného směru po mezinárodní silnici č. 49 ve směru na Cheb (Karlovy Vary, Praha) poslední sjezd na Františkovy Lázně (hotel je vidět po pravé straně). Vlakem: stanice Františkovy Lázně nebo stanice Cheb, odtud bezplatný transfer hotelovým vozem (také odvoz zpět na nádraží)

Další informace

Přestože je náš hotel zaměřen na komplexní lázeňské léčebné pobyty, i hosté, kteří nás přijedou navštívit jen na dva dny si mohou vyzkoušet některé z nabízených Spa&Wellness procedur, např. klasické či aromamasáže, koupele, zábaly bylinkovými gely, masáž lávovými kameny, čokoládovou masáž, fango- nebo parafínové zábaly, laserovou terapii, magnet, inhalace, biolampu a mnoho dalších procedur.

Vyberte si nabídky ubytování Františkovy Lázně. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Lázeňský hotel Pyramida II

Střížov 11,Františkovy Lázně 35101

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: lazensky-hotel-pyramida2@hotel.cz

Lázeňský hotel Pyramida II - galerie

Lázeňský hotel Pyramida II - Hodnocení

1x
0x
0x
0x
0x