Pension Gábi ubytování Františkovy Lázně

Fotografie uživatelů (13)

Pension Gábi Pension Gábi Pension Gábi zobrazit všechny fotografie

Pension Gábi

Česká 52/13, 35101 Františkovy Lázně

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Pension Gábi ***

Pension Gábi pro Váš pohodlný pobyt nabízí ubytování v jednolůžkových až čtyřlůžkových apartmánech vhodných pro rodinnou dovolenou, rekreační pobyt v lázních či dlouhodobé pobyty (byty 1+1). Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a kuchyňkou, samozřejmostí je pak TV + SAT a bezplatné WIFI připojení. Parkování je možné zajistit na vlastním uzamykatelném pozemku. Celý pension je nekuřácký.

    Ubytování poskytujeme bez snídaní, které je však možné objednat v partnerských provozovnách. Pension Gábi se skládá ze tří budov vzdálených od sebe cca 200 m (přesná poloha viz. kontakty). Všechny tři objekty se nachází přibližně 3-5 minut klidné chůze od centra města. Nejbližší autobusová zastávka se nachází v bezprostřední blízkosti, vlakové nádraží je pak vzdáleno přibližně 500m.

Zaslat poptávku

Pokoje - Pension Gábi

PENSION GÁBI pro Váš pohodlný pobyt nabízí ubytování v jednolůžkových až čtyřlůžkových apartmánech.

Apartmány jsou vhodné pro rodinnou dovolenou či pobyt v lázních, jsou vybaveny sociálním zařízením,

TV + SAT a kuchyňkou (lednička, kávovar, rychlovarná konvice, plynový sporák případně dvojvařič) a WI-FI připojením.

Okolí - Pension Gábi

      V současnosti se ve Františkových Lázních nachází 23 aktivně využívaných léčivých pramenů, teplota těchto pramenů se pohybuje v rozmezí 8 až 13 °C. Minerální voda je využívána k pitným kúrám, ke koupelím a k přípravě slatinných zábalů, dle léčivých indikací má zdejší voda pozitivní účinek na choroby srdeční a oběhové soustavy.

     Nechte ve Františkových Lázních zastavit čas a procházejte se po kolonádách a malebných parcích. Jsou oázou zeleně a současně se zde koná mnoho kulturních akcí. Tvoří jeden z pilířů Západočeského lázeňského trojúhelníku, který se dokonce uchází o zápis na seznam světového kulturního dědictví UNESCO (pravděpodobně bude zápis dokončen v roce 2015).

     Kromě romantických procházek a objevování nejrůznějších historických zajímavostí a rozmanitého kulturního života, Vám Františkovy Lázně nabízejí též sportovní vyžití. Můžete navštívit největší a nejkrásnější aquapark českých lázní - Aquaforum. Příjemně teplá voda v bazénech, vířivkách i v tobogánu v Aquaforu – světě vody a relaxace ve Františkových Lázních vás pohladí po duši a po těle nezávisle na rozmarech počasí. Dále je možné navštívit minigolfové hřistě, zahrát si tenis, navšívit multifunkční hřistě u jezírka či si zapůjčit kola a využít cyklostezky k objevování krás tohoto klidného lázeňského města.

Máte-li zájem o další ubytování Františkovy Lázně, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Pension Gábi

Česká 52/13,Františkovy Lázně 35101

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: pension-gabi@hotel.cz

Pension Gábi - galerie

Pension Gábi - Hodnocení

14x
4x
2x
0x
0x