Penzion - Restaurace Kozabar ubytování Luby

Fotografie uživatelů (10)

Penzion - Restaurace Kozabar Penzion - Restaurace Kozabar Penzion - Restaurace Kozabar zobrazit všechny fotografie

Penzion - Restaurace Kozabar

Horní Luby 27, 35137 Luby

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: [email protected]

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Penzion - Restaurace Kozabar

PENZION Nabízí útulně zařízené pokoje. Je vhodný pro jednotlivce či rodinné rekreace. Nabízíme 11 dvojlůžkových pokojů, s přistýlkou. Jeden dvojlůžkový pokoj je přizpůsoben pro tělesně postižené (nachází se v přízemí penzionu) Čtyři pokoje jsou s manželskou postelí a palandami, sedm pokojů má postele jednotlivě. Maximální kapacita je 34 lůžek. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení (wc, sprcha), Tv, Sat a možnost využít wi-fi internet. Provozní doba – každý den.

Zaslat poptávku

Pokoje - Penzion - Restaurace Kozabar

Maximální kapacita je 34 lůžek. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení (wc, sprcha), Tv, Sat a možnost využít wi-fi internet.

Gastronomie - Penzion - Restaurace Kozabar

RESTAURACE Restaurace je útulná a nabízí příjemné posezení. Nachází se vedle penzionu. Počet míst je 60. Široký sortiment minutek. Tradiční česká kuchyně. K odpolední kávě máme pro Vás domácí koláče. V ranních hodinách je zde podávána snídaně hostům ubytovaných v penzionu. Od teplých jarních dní až do chladných dní podzimu je u restaurace v provozu terasa k příjemnému posezení. Nechybí dětský koutek. Dále nabízíme konání svateb, oslav, narozenin a výročí. Soukromých i firemních akcí. Dle vašeho přání můžeme objednat slavnostní dort. K poslechu kapelu či muzikanta, ale třeba i striptérku.

Máte-li zájem o další ubytování Luby, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Penzion - Restaurace Kozabar

Horní Luby 27,Luby 35137

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: [email protected]

Penzion - Restaurace Kozabar - galerie

Penzion - Restaurace Kozabar - Hodnocení

10x
1x
0x
0x
0x