Apartmány Fara ubytování Abertamy

Fotografie uživatelů (28)

Apartmány Fara Apartmány Fara Apartmány Fara zobrazit všechny fotografie

Apartmány Fara

Farní 1, 36235 Abertamy

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Apartmány Fara ****

Luxusně zrekonsruovaný apartmánový dům Fara nabízí celkem 7 pokojů a nachází se pouze 3km od nového skiareálu Plešivec nebo menšího skiareálu Pernink.

Obec Abertamy. kde se apartmány nachází,  leží v Krušných horách 25km severně od Karlových Varů v nadmořské výšce 840-1000m. Abertamy jsou vyhledávané hlavně milovníky zimních sportů, díky své poloze a nadmořské výšce se dá lyžovat od začátku listopadu do konce března. Abertamy jsou jen 13km od Klínovce (největší SKI Areál v Krušných Horách), 3km od Perninku a 11km od Potůček. V samotných Abertamech se nachází lyžařský vlek POMA. Právě v zimě je zde největším lákadlem Krušnohorská lyžařská magistrála, která je neuvěřitelných 242 km dlouhá. Téměř v celé délce je magistrála udržovaná a mapuje kompletně masiv Krušných hor.

Zaslat poptávku

Pokoje - Apartmány Fara

V nově zrekonstruovaném domě se nachází celkem 7 apartmánů. 2 čtyřlůžkové, 3 dvoulůžkové a 2 třílůžkové. V každém z apartmánů je možná přistýlka formou rozkládacího gauče, který se nachází v každém obývacím pokoji. Celková kapacita domu je 27 míst. Apartmány mají vlastní soc.zařízení, kompletně vybavenou kuchyň vč. myčky nádobí, vlatní TV, SAT a Wifi.

Gastronomie - Apartmány Fara

Cca 100m od domu se nachází restaurace. Cca 30m se nachází obchod.

Okolí - Apartmány Fara

Cca deset minut cesty autem se nachází SKIareál Klínovec. Cca 5min cesty nový SKIareál Plešivec. 3 minuty od Pensionu se nachází SKIareál Pernink. Charakter náhorní planiny typický pro Krušné hory, předurčuje jejich široké využití k běžeckému lyžování i pro začínající běžkaře. Kite je zábavný a dobrodružný sport, kdy je rider (neboli člověk řídící kite) tažen drakem za pomoci větru po zemi, sněhu i vodě. Při kitingu je důležité naučit se chytit a udržet vítr v kitu a zároveň zvládnout rovnováhu. Ovládání kitu zvládne dvoumetrový hromotluk i křehká dívka, na věku ani váze nezáleží. Důležitá je jen trocha šikovnosti a chuť vyzkoušet něco nového. Někteří z účastníků si dokonce ihned po kurzu běží koupit vlastní kite výbavu.

Dostupnost - Apartmány Fara

dobrá

Vyberte si nabídky ubytování Abertamy. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Apartmány Fara

Farní 1,Abertamy 36235

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: apartmany-fara@hotel.cz

Apartmány Fara - galerie

Apartmány Fara - Hodnocení

0x
0x
0x
0x
0xvelikonoce-wellness-pobyt