Penzion a Apartmány Houda Bouda ubytování Boží Dar

Fotografie uživatelů (22)

Penzion a Apartmány Houda Bouda Penzion a Apartmány Houda Bouda Penzion a Apartmány Houda Bouda zobrazit všechny fotografie

Penzion a Apartmány Houda Bouda

Boží Dar 53, 36301 Boží Dar

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: houda-bouda@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Penzion a Apartmány Houda Bouda

Penzion a Apartmány Houda Bouda se nachází v oblasti Krušných hor v obci Boží Dar a nabízí komfortně zařízené, prostorné 2 – 6 lůžkové pokoje  s vlastním sociálním zařízením, TV se satelitním příjmem a WiFi internetovým připojením.

Výhodná poloha v centru Božího Daru, se snadnou dostupností lyžařských areálů i běžeckých stop. Klidné prostředí, domácí atmosféra, celý penzion je kompletně nekuřácký.

V ceně ubytování v penzionu je zahrnuta snídaně (aparmán Snídaně 70,-/osoba/noc), na přání lze doobjednat polopenzi. Pro vaše malé cestovatele zajistíme dětskou postýlku, židličku, vaničku a nočník. Rádi přivítáme také vaše čtyřnohé kamarády.

Prostory penzionu lze využít k pořádání teambuildingových pobytů, firemních seminářů, školních výletů, sportovních akcí a soustředění, oslav či nejrůznějších rodinných setkání.

Zaslat poptávku

Pokoje - Penzion a Apartmány Houda Bouda

Houda Bouda poskytuje ubytování v pokojích se satelitní TV a vlastní koupelnou, ve studiovém apartmánu je navíc plně vybavená kuchyň a posezení.

Gastronomie - Penzion a Apartmány Houda Bouda

V ceně ubytování v penzionu je zahrnuta snídaně (aparmán Snídaně 70,-/osoba/noc) na přání lze doobjednat polopenzi.

Okolí - Penzion a Apartmány Houda Bouda

V bezprostřední blízkosti penzionu najdete ski areály Neklid a Novako, mnoho kilometrů pravidelně udržovaných běžeckých stop a tras pro pěší túry i cykloturistiku.

Máte-li zájem o další ubytování Boží Dar, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Penzion a Apartmány Houda Bouda

Boží Dar 53,Boží Dar 36301

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: houda-bouda@hotel.cz

Penzion a Apartmány Houda Bouda - galerie

Penzion a Apartmány Houda Bouda - Hodnocení

0x
0x
0x
0x
0x