Hotel Alfred *** ubytování Karlovy Vary

Fotografie uživatelů (9)

Hotel Alfred *** Hotel Alfred *** Hotel Alfred *** zobrazit všechny fotografie

Hotel Alfred ***

Slepá 2, 36005 Karlovy Vary

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Alfred *** ***

Business and wellness hotel“

Hotel Alfred – nově zrekonstruovaný hotel s kapacitou 33 lůžek s tichou, téměř rodinnou atmosférou. Hotel se nachází v obchodním centru města Karlovy Vary.  Přestože hotel zdobí „pouze“ tři hvězdy, naleznete v něm komfort a služby, které znamenají výrazně vyšší úroveň.

Hotel Alfred má pro Vás připraveny nadstandardně vybavené pokoje, příjemnou kavárnu, která je vhodná i pro firemní akce. Pro Váši relaxaci je každý den k dispozici suchá sauna, pára, solárium či možnost uvolňující masáže.

V rámci celého hotelu je Vám k dispozici WiFi připojení k internetu a to zcela zdarma.

 

Wellness služby

Ke své relaxaci můžete v hotelu využít saunu či páru s bazénkem a odpočívárnou, nebo se slunit v moderním vertikálním soláriu či využít služeb profesionálního maséra a dát tak odpočinout svým svalům. Více o hotelovém wellness hotelu Alfred ...

Hotelová kavárna

Je pro Vás připravena každý den od 8.00 do 22.00. Ke svému posezení můžete využít nejen prostor kavárny, ale i předzahrádku hotelu.

Firemní akce

Hotel Alfred je vybaven pro pořádání malých firemních akcí a meetingů. K tomuto účelu Vám poslouží business salónek o kapacitě 15 osob či kavárna o stejné kapacitě. Více o možnosti pořádání firemní akce v hotelu Alfred

Internet

V celém objektu hotelu Alfred je zdarma přístupna WiFi internetová síť.

Parkování

K parkování můžete v rámci svého pobytu využít bezplatných veřejných parkovacích míst před hotelem či v jeho blízkém okolí.

Čistírna oděvů

Hotel Alfred má vlastní čistírnu oděvů a prádla, která je Vám po celou dobu pobytu plně k dispozici.

Ostatní služby

Personál hotelu Alfred Vám na základě Vašich požadavků zajistí průvodce, výlety do okolí Karlových Varů či vstupenky na kulturní či sportovní akce.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Alfred ***

Vybrat si můžete:

3x jednolůžkový pokoj 9x dvoulůžkový pokoj klasik (pokoje Twin nejsouk dispozici) 3x Apartmá - obývací pokoj a ložnice (4 lůžka)

Pokoje jsou standardně vybaveny:

Vlastní sociální zázemí se sprchovým koutem Kosmetický balíček pro první noc Ručníky a osušky Minibar Rychlovarná konvice pro přípravu horkých nápojů Televizor se satelitním příjmem DVD přehrávačem (pouze v apartmánech nebo na vyžádání) Trezor WiFi připojení k internetu ZDARMA

Gastronomie - Hotel Alfred ***

Na kávu či zákusek si můžete posedět v naší hotelové kavárně s předzahrádkou, obědy či večeře je možné zajistit v restauraci "Na blbym místě", která se nachází jen pár metrů přes ulici.

Okolí - Hotel Alfred ***

Ve městě Karlovy Vary doporučujeme kromě procházky v lázeňském centru a ochutnávání horkých pramenů navštívit Muzeum Becherovky, kde kromě seznámení se s historií tohoto celosvětově proslulého bylinného likéru můžete ochutnat ze současné produkce.

Dalším místem, které byste neměli opomenout je sklárna Moser, kde navštívíte muzeum sklárny nebo využijete možnosti seznámit se s hutí a prohlédnete si provoz světoznámé sklárny.

Při své návštěvě města Karlovy Vary byste měli také určitě zavítat na prohlídku "Podzemí Vřídla", na které se seznámíte s historií pramenů, ale také uvidíte, jak vzniká pověstná "Karlovarská růže".

Při svých toulkách po Karlových Varech Vám doporučujeme navštívit celorepublikový unikát, kterým je Vánoční dům umístěný v renovovaném zámečku v Doubí. Zde budete moci nasát atmosféru Vánoc v kterémkoliv ročním období.

 

V blízkosti Karlových Varů a tudíž i hotelu Alfred je mnoho zajímavých míst, která stojí za návštěvu.

K těm nejzajímavějším patří bezesporu hrad Loket (6 km od KV), zámek a hrad Bečov s druhou nejcennější památkou ČR s relikviářem svatého Maura (20 km od KV) nebo pro zimní radovánky vybavená krušnohorská zimní střediska.

Máte-li zájem o další ubytování Karlovy Vary, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Hotel Alfred ***

Slepá 2,Karlovy Vary 36005

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: alfred@hotel.cz

Hotel Alfred *** - galerie

Hotel Alfred *** - Hodnocení

2x
0x
0x
0x
0x