BOUTIQUE SPA HOTEL AQUA MARINA ubytování Karlovy Vary

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel **** > BOUTIQUE SPA HOTEL AQUA MARINA

Fotografie uživatelů (10)

BOUTIQUE SPA HOTEL AQUA MARINA BOUTIQUE SPA HOTEL AQUA MARINA BOUTIQUE SPA HOTEL AQUA MARINA zobrazit všechny fotografie

BOUTIQUE SPA HOTEL AQUA MARINA

Vřídelní 3, 36001 Karlovy Vary

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

BOUTIQUE SPA HOTEL AQUA MARINA ****

V srdci lázeňské zóny, naproti Mlýnské kolonádě, se mezi historickými krásami Karlových Varů nachází Boutique Spa Hotel Aqua Marina ****.

Spa hotel**** Aqua Marina nabízí ubytování ve 25 luxusně vybavených pokojích. K dispozici je jeden apartmán, 22 dvoulůžkových a dva jednolůžkové. Polovina pokojů je s balkónem. Všechny jsou s vlastní koupelnou a fénem, minibarem, LCD televizorem s 20 programy, sejfem, připojením k internetu. Na hosty čeká župan a přezůvky, aby mohli přejít z pokoje na balneo.

Zaslat poptávku

Pokoje - BOUTIQUE SPA HOTEL AQUA MARINA

Spa hotel**** Aqua Marina nabízí ubytování ve 25 luxusně vybavených pokojích. K dispozici je jeden apartmán, 22 dvoulůžkových a dva jednolůžkové. Polovina pokojů je s balkónem. Všechny jsou s vlastní koupelnou a fénem, minibarem, LCD televizorem s 20 programy, sejfem, připojením k internetu. Na hosty čeká župan a přezůvky, aby mohli přejít z pokoje na balneo.

Gastronomie - BOUTIQUE SPA HOTEL AQUA MARINA

Hotelový restaurant s rytířským krbem a rožnícím strojem je k dispozici lázeňským hostům po celý den takto: snídaně: 7,30 – 10,00, obědy: 12,00 – 14,30, večeře: 18,00 - 21,00.
Počet míst: 57 osob. Snídaně probíhají formou bohatého bufetu, obědy a večeře výběrem z menu. K dispozici je dietní koutek nebo individuální dietní stravování podle dietního plánu sestaveného naším specialistou – zkušenou dietní sestrou.

Okolí - BOUTIQUE SPA HOTEL AQUA MARINA

Spa hotel Aqua Marina se nachází v samém centru lázeňské zóny, přímo naproti Mlýnské kolonádě.

Dostupnost - BOUTIQUE SPA HOTEL AQUA MARINA

Spa hotel Aqua Marina se nachází v samém centru lázeňské zóny, přímo naproti Mlýnské kolonádě.

Další informace

Kromě klasických karlovarských indikací, jakými jsou gastroenterologická onemocnění a poruchy látkové výměny se v hotelu Aqua Marina budeme pomocí vysoce specializovaných a účinných metod zaměřovat především na léčbu nadváhy a nemoci pohybového ústrojí, zejména pak onemocnění páteře a bolestí zad.

K úspěšné léčbě těchto nemocí využíváme jak tradiční postupy opřené o maximální využívání unikátních přírodních zdrojů, tak i ověřené moderní metody a v neposlední řadě vlastní know-how našich lékařů a terapeutů.

Vyberte si nabídky ubytování Karlovy Vary. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

BOUTIQUE SPA HOTEL AQUA MARINA

Vřídelní 3,Karlovy Vary 36001

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: boutique-spa-hotel-aqua-marina@hotel.cz

BOUTIQUE SPA HOTEL AQUA MARINA - galerie

BOUTIQUE SPA HOTEL AQUA MARINA - Hodnocení

0x
0x
0x
0x
0x