CARLSBAD PLAZA Medical Spa & Wellness hotel 5* Superior ubytování Karlovy Vary

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel ***** > CARLSBAD PLAZA Medical Spa & Wellness hotel 5* Superior

Fotografie uživatelů (20)

CARLSBAD PLAZA Medical Spa & Wellness hotel 5* Superior CARLSBAD PLAZA Medical Spa & Wellness hotel 5* Superior CARLSBAD PLAZA Medical Spa & Wellness hotel 5* Superior zobrazit všechny fotografie

CARLSBAD PLAZA Medical Spa & Wellness hotel 5* Superior

Mariánskolázeňská 25, 36001 Karlovy Vary

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

CARLSBAD PLAZA Medical Spa & Wellness hotel 5* Superior *****

Carlsbad Plaza nabízí ubytování v luxusních pokojích s nejvyšším standardem v jedinečné historické atmosféře. Přímo do hotelového Lobby je přiveden pramen číslo 1Vřídlo‘, který je využíván pro léčebné pitné kúry.

Možnost regenerace těla i ducha nabízí wellnessland se svými saunami, bazény vč. minerálního bazénu, barem, relaxační místnostností a fitness centrem. Beauty salon, Thajské a klasické masáže, Kryokomoru a diagnostické oddělení najdete v Carlsbad Clinic.

Parkování v hotelu je možné pouze na základě rezervace. Cena parkování činí EUR 20,-/auto/den.

Představujeme zcela nový a unikátní koncept léčení v Karlových Varech na hotelu  Carlsbad Plaza -  léčebný program All inclusive ve Spa Suites. Pro poskytování těchto služeb byly vybudovány nové prostory, které svým vybavením odpovídají nejvyšším standardům lázeňské péče a současně klientům nabídnou luxus, pohodlí a potřebný klid pro relaxaci.


Nové Spa Suites, tj. léčebné apartmány, sestávají z několika místností s rozlohou přibližně 50 m2 s vlastní koupelnou, místností s multifunkční vanou pro všechny druhy koupelí, oddělení pro masáže, prostor pro relaxaci s lehátky a televizí. Ve Spa Suites jsou (s malou výjimkou) prováděny všechny druhy léčebných procedur pouze pro dva klienty pokojů typu suite, jimž bude daný čas rezervován.

V hotelu Carlsbad Plaza je i nadále zachována klasická lázeňská léčba v Medical Spa Gallery (pro klienty jednolůžkových a dvoulůžkových pokojů a Junior Suite), která díky otevření nových Spa Suites nabízí svým hostům ještě klidnější prostředí a flexibilnější přístup i v těch nejvytíženějších obdobích. 

Nové Spa Suites mohou využívat klienti bydlící na dvoupokojových apartmánech (tj. od Suite Carlsbad po Presidential Suite). Vždy maximálně dvě osoby bydlící na daném apartmá. Případná třetí osoba na daném apartmá (léčebný program FBT/HBT na přistýlce) se léčí v Medical Spa Gallery.

  Hlavní výhody SPA Suites v porovnání s léčením na Medical Spa Gallery:
 
Veškeré procedury jsou poskytovány na jednom místě a host už nebude muset chodit na procedury od jedné kabinky ke druhé. Všechny procedury jsou poskytovány v jednom časovém úseku ve stejnou denní dobu. Všechny procedury jsou poskytovány stejným personálem. Pacientům je poskytnuta maximální individuální péče. Klienti mají v průběhu procedur maximální soukromí. Počet poskytnutých procedur bude omezen jen časem stráveným ve Spa Suite a zdravotním stavem pacienta; všechny procedury v rámci 2,5 hodinového léčení jsou v ceně. Nový koncept léčení poskytne našim hostům také možnost plánovat si další aktivity v Karlových Varech a okolí, a to díky sjednocení času, ve kterém budou procedury poskytovány  oběma hostům jednoho apartmá. Léčení ve Spa Suites probíhá denně od pondělí do pátku vždy ve dvou a půl hodinových časových intervalech pro oba klienty jednoho apartmá současně.

Zaslat poptávku

Pokoje - CARLSBAD PLAZA Medical Spa & Wellness hotel 5* Superior

 

Queen - single room, 21 m. čtv., postel 160x200 cm, koupelna se sprchou nebo vanou, výhled na zahradu

Comfort Plus - double room, 24 m. čtv., postel 200x200 cm, s balkonem nebo terasou, koupelna se sprchou nebo vanou, váhled na zahradu

Superior Plus - double room, 30 m. čtv., postel 200x200 cm, s balkonem nebo terasou, koupelna s vanou, výhled na zahradu, možnost přistýlky

Excellent - double room, 32 m. čtv., postel 200x200 cm, s balkonem, koupelna s vanou a odděleným WC s bidetem, výhled na lázeňskou zónu

Supreme - double room, 38 m. čtv., postel 200x200 cm, štuková výzdoba, koupelna s vanou a odděleným WC s bidetem, banketka u postele, výhled na zahradu nebo lázeňskou zónu

Splendid Suite - dvoupokojové apartmá s obývacím pokojem a ložnicí, 64 m. čtv., postel 200x200 cm, koupelna s vanou, sprchou a odděleným WC s bidetem, samostatná oddělená toaleta pro hosty, možnost přistýlky, výhled na lázeňskou zónu nebo do zahrady.

 

Gastronomie - CARLSBAD PLAZA Medical Spa & Wellness hotel 5* Superior

Tři báječné restaurace nabízejí à-la carte pokrmy a rozsáhlý výběr z mezinárodního buffet. Bar, Lobby bar, asijská restaurace.

Dostupnost - CARLSBAD PLAZA Medical Spa & Wellness hotel 5* Superior

Zastávka: 10 m Autobusové nádraží: 3000 m Centrum: 100 m Vlakové nádraží: 3000 m Letiště: 5000 m

Vyberte si nabídky ubytování Karlovy Vary. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

CARLSBAD PLAZA Medical Spa & Wellness hotel 5* Superior

Mariánskolázeňská 25,Karlovy Vary 36001

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotel-carlsbad-plaza@hotel.cz

CARLSBAD PLAZA Medical Spa & Wellness hotel 5* Superior - galerie

CARLSBAD PLAZA Medical Spa & Wellness hotel 5* Superior - Hodnocení

1x
0x
0x
0x
0x