Hotel VENUS ubytování Karlovy Vary

Fotografie uživatelů (18)

Hotel VENUS Hotel VENUS Hotel VENUS zobrazit všechny fotografie

Hotel VENUS

Sadová 8/815, 36001 Karlovy Vary

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: hotel-venus@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel VENUS ****


Hotel Venus leží v samotném srdci lázeňské čtvrti, několik málo kroků od Mlýnské a Sadové kolonády. Moderní ráz hotelu se snoubí s více než stoletou historií budovy hotelu. Tradice jsou zde úspěšně spojeny s moderním a neotřelým stylem.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel VENUS


Hotel Venus nabízí svým klientům 49 dvoulůžkových pokojů a 4 dvoupokojová apartmá. Ložnice, koupelna s vanou nebo sprchou, televizor s 23 TV programy, rádio, minibar, pokojový trezor, telefon s přímou volbou, fén, koupací plášť a mnoho dalších maličkostí jsou standardní součástí našich pokojů. Ve chvílích volna využijte: Léčebný bazén s protiproudem (28°C), whirlpool (38°C), saunu, solárium.


Gastronomie - Hotel VENUS

V hotelu se nachází restaurace a bar.

Útulně zařízený interiér restaurace Vás láká vůní ranní kávy a bohaté snídaně pro úspěšný start do nového dne. Snídaně jsou připraveny bufetovou formou, aby každý z hostů měl možnost výběru podle svého přání.

Hosté si mohou vybrat z lákavých sestav dietních menu nabízejících chutná a zdravá jídla s velkým obsahem výživných látek. Mimo dietních pokrmů nabízíme i výběr z jídelního lístku kde jsou pochoutky nejen z české, ale i evropské kuchyně.

Máte-li zájem o další ubytování Karlovy Vary, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Hotel VENUS

Sadová 8/815,Karlovy Vary 36001

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotel-venus@hotel.cz

Hotel VENUS - galerie

Hotel VENUS - Hodnocení

0x
0x
0x
0x
0xvelikonoce-wellness-pobyt