Hotel Romance Puškin ubytování Karlovy Vary

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel **** > Hotel Romance Puškin

Fotografie uživatelů (13)

Hotel Romance Puškin Hotel Romance Puškin Hotel Romance Puškin zobrazit všechny fotografie

Hotel Romance Puškin

Tržiště 37, 36001 Karlovy Vary

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: romance@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Romance Puškin ****

Hotel Romance **** se nachází přímo v lázeňském centru Karlových Varů a hosté tak mají jedinečnou možnost prožít příjemný pobyt v těsné blízkosti Vřídla a Tržní kolonády. K dispozici jsou prostorné a stylově vybavené jedno- i dvoulůžkové pokoje, dva rodinné apartmenty a dva Suite Exclusive. Součástí hotelu je oblíbený Café Restaurant Puškin, kde je hostům každý den servírována nejen bohatá snídaně v podobě švédských stolů, ale i speciality české a mezinárodní kuchyně. Spojení chuťových a smyslových zážitků nabízí posezení na letní terase s výhledem na Vřídelní a Tržní kolonádu, Zámeckou Věž a historické domy, které byly vystavěny ve zlatém věku Karlových Varů před první světovou válkou. Kapacita hotelu je 70 lůžek, restaurace nabízí 80 míst a letní terasa umožňuje posezení pro 30 osob. Zveme Vás do secesní atmosféry hotelu Romance, ať už Vás do Karlových Varů přivádí touha po odpočinku, relaxaci či poznání. Naši zaměstnanci jsou připraveni plnit Vaše přání a pomoci Vám zajistit léčebné procedury, kulturní program i sportovní aktivity. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Zaslat poptávku

Gastronomie - Hotel Romance Puškin

Součástí hotelu je i Café Restaurant Puškin se salonkem a letní terasou s výhledem na centrum lázeňského města, s celkovou kapacitou cca 90 osob. Hosté mohou okusit vynikající českou i mezinárodní kuchyni s řadou specialit. Šéfkuchař, který se může pyšnit zkušenostmi z rakouské kuchyně, Vám nabízí například: * pošírovaného lososa s lahodnou zeleninou „Jullienne“ a baby špenátem, citrónovo-smetanová omáčka, podávaného se zámeckými bramborami * steak ze šťavnaté jihoamerické svíčkové na houbovém sosu, s baby špenátem, cherry rajčátky, doplněný o pečené bramborové lodičky zabalené do tyrolské šunky * kuřecí prsíčka „Calvados“ s jablky (na smetanové omáčce s příchutí Calvadosu) * těstoviny Papardelle s italskou šunkou, pravými hříbky, vázané sýrovou omáčkou, zdobené špízkem z černých oliv a sušených marinovaných rajčat * zdravou a vegetariánskou stravu (řada pokrmů je připravovaná na páře) Náš ochotný a přívětivý personál je připraven plnit Vaše přání každý den od 7:30 do 22:30. Těšíme se na Vaši návštěvu! Nabízíme možnost snídaní v podobě švédských stolů každý den od 7:30 do 10:30.

Okolí - Hotel Romance Puškin

Ve volném čase mají hosté na výběr z řady aktivit jako např. golf, jezdectví, kanoistika, lov, minigolf, paintball, pétanque, ricochet, rybolov, tenis a další.

Dostupnost - Hotel Romance Puškin

Vážení hosté, náš hotel se nachází v těsné blízkosti termálních pramenů uvnitř lázeňského území, kde Vás zastavit městská policie a kontrolovat oprávnění k vjezdu. V takovém případě se prokažte potvrzenou rezervaci na ubytování, která Vás opravňuje k příjezdu před náš hotel. V případě problému nás kontaktujte na tel. čísle +420 353 222 646. Od Chebu: přejet Chebský most u Becherovky, na světelné křižovatce doprava. Druhou ulicí vlevo, kolem podzemních garáží po levé straně a opět vlevo. Rovně Moskevskou ulicí (jednosměrná ulice) až na její konec, zahnout doprava do kopce do ulice Krále Jiřího. Jet neustále rovně po hlavní silnici, projet kolem Ruského kostela (po levé straně). Na křižovatce u rybníčku zahnout doleva (neustále pokračovat po hlavní), míjet po levé straně hotel Bristol Palace, po cca 200 metrech se v ulici Tržiště 37 (naproti Morovému sloupu a Zámeckým Lázním) nachází Hotel Romance Puškin. Od Prahy: Po míjení golfového hřiště v Olšových Vratech sjet z pražské silnice vlevo na starou pražskou silnici – směr lázeňské centrum (Grandhotel Pupp). Jet touto silnicí serpentýnami dolů na křižovatku u hotelu Imperial, na ní zahnout doleva a jet neustále po hlavní silnici z kopce dolů až na křižovatku u Parkhotelu Richmond. Na křižovatce zahnout doprava, jet stále rovně kolem Grandhotelu Pupp, přes Divadelní náměstí a za ním přejet vlevo most přes řeku Teplou. Za mostem doprava a do kopce nahoru. Přímo naproti Morovému sloupu v ulici Tržiště 37 se nachází Hotel Romance Puškin.

Vyberte si nabídky ubytování Karlovy Vary. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Hotel Romance Puškin

Tržiště 37,Karlovy Vary 36001

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: romance@hotel.cz

Hotel Romance Puškin - galerie

Hotel Romance Puškin - Hodnocení

5x
0x
0x
0x
0x