Gonda Apartments ubytování Hradec Králové

Fotografie uživatelů (15)

Gonda Apartments Gonda Apartments Gonda Apartments zobrazit všechny fotografie

Gonda Apartments

Ve Stromovce 672/17, 50011 Hradec Králové

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: gonda-apartments@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Gonda Apartments ***

Gonda Apartments nabízí 2 typy ubytování. Studia i Apartmány, které se nachází v klidné lokalitě. Snídaně formou bufetu je podávána v penzionu, který je vzdálen 20 metrů od Studií a 450 metrů od Apartmánů. Restaurace Duran a zastávka městské hromadné dopravy je v docházkové vdálenosti 200 m. Fakultní nemocnice je 1 km, Kongresové centrum Aldis je vzdáleno 4 km. Gonda Apartments se nachází 10 min chůze od golfového hřiště. Možnost procházek, jízdy na kole (leží na Labské cyklostezce) nebo rybaření na nedalekém slepém rameni Labe. Gonda Apartments umožňují ubytování blízko přírody a zároveň v dojezdové vzdálenosti pracovních příležitostí.

Zaslat poptávku

Pokoje - Gonda Apartments

Studia:

možnost pohodlného přespání dvou lidí - k dispozici dvoulůžko, sedačka, skříň, psací stůl, lednice, rychlovarná konvice , LCD TV - satelitní programy, internetové připojení (bezdrátové WiFi ), vlastní parkovací stání před domem, , vzdáleno 20m od recepce. Studia jsou vhodná pro krátkodobé pobyty 1-4dny.

Apartmány:

možnost pohodlného přespání dvou lidí - k dispozici dvoulůžko, sedačka, skříň, kuchyňská linka ( lednice, rychlovarná konvice, varná deska, dřez, mikrovlnka ), internetové připojení (bezdrátové WiFi ), vlastní parkovací stání před domem, barevná televize - satelitní programy, vzdáleno 450m od recepce. Doporučujeme spíše pro pobyty delší než 4 dny.

 

 

Gastronomie - Gonda Apartments

Restaurace Duran je vzdálená 200 m od Gonda Apartments.

V Apartmánech možnost vaření.

Okolí - Gonda Apartments

Apartmány umožňují ubytování blízko přírody a zároveň v dojezdové vzdálenosti pracovních příležitostí. Golfové hřiště 500 m, Labská cyklostezka, Fakultní nemocnice 1 km, kongresové centrum Aldis 3 km.

Dostupnost - Gonda Apartments

Zastávka městské hromadné dopravy 200m od apartmánů, která jede přímo do centra.

Máte-li zájem o další ubytování Hradec Králové, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Gonda Apartments

Ve Stromovce 672/17,Hradec Králové 50011

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: gonda-apartments@hotel.cz

Gonda Apartments - galerie

Gonda Apartments - Hodnocení

1x
0x
0x
0x
0x