Hotel Nové Adalbertinum ubytování Hradec Králové

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel *** > Hotel Nové Adalbertinum

Fotografie uživatelů (15)

Hotel Nové Adalbertinum Hotel Nové Adalbertinum Hotel Nové Adalbertinum zobrazit všechny fotografie

Hotel Nové Adalbertinum

Velké náměstí 32, 50003 Hradec Králové

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: hotel-nove-adalbertinum@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Nové Adalbertinum ***

Hotel, kongresové centrum a restaurace Nové Adalbertinum nabízí svým hostům ubytování ve 30 vybavených pokojích, konferenční prostory pro konference, kongresy, školení, semináře či společenské akce, plesy, rauty, firemní prezentace, atd. včetně zajištění ubytování, kongresové techniky a profesionálních cateringových a gastronomických služeb. Hotel je také vybaven dvěma výtahy.

Součást hotelu je také nově zrekonstruovaná nekuřácká restaurace Evergreen, která nabízí hostům speciality české kuchyně a bohatý výběr kvalitních vín. V letním období je k dispozici hostům letní zahrádka Café Atrium v příjemném a klidném prostředí na zadním nádvoří s prosklenými arkádami.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Nové Adalbertinum

Nové Adalbertinum nabízí ubytování až pro 66 osob ve 33 vybavených pokojích. Pokoje jsou 1, 2 a 3 lůžkové s vlastní sprchou, WC, televizí se satelitním příjmem, telefonem a možností připojení k internetu. K dispozici je také ubytování pro tělesně postižené.

Gastronomie - Hotel Nové Adalbertinum

Restaurace Evergreen Nové Adalbertinum nabízí celodenní stravování pro hotelové hosty i pro veřejnost. Prostory restaurace jsou nekuřácké, takže si jídlo budete moci patřičně vychutnat. Při návštěvě naší stylové restaurace pocítíte nádech historie, příjemně posedíte a skvěle se najíte.

Pro milovníky vína nabízíme možnost řízených degustací či prezentací se sommeliérem. Celá degustace bude vedena profesionálním sommeliérem, který Vaše hosty seznámí s víny a oblastmi ze kterých pochází, provede je uměním senzorického vnímání vína a zodpoví všechny všetečné otázky zábavnou formou

Ubytování Hradec Králové – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Hotel Nové Adalbertinum

Velké náměstí 32,Hradec Králové 50003

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotel-nove-adalbertinum@hotel.cz

Hotel Nové Adalbertinum - galerie

Hotel Nové Adalbertinum - Hodnocení

8x
3x
2x
0x
0x