Hotel POD VĚŽÍ ubytování Hradec Králové

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel **** > Hotel POD VĚŽÍ

Fotografie uživatelů (16)

Hotel POD VĚŽÍ Hotel POD VĚŽÍ Hotel POD VĚŽÍ zobrazit všechny fotografie

Hotel POD VĚŽÍ

Velké náměstí 165, 50003 Hradec Králové

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel POD VĚŽÍ ****

Hotel Vacek "Pod Věží" poskytuje svým hostům příjemné ubytování v rodinném hotelu přímo v centru Hradce Králové. Hotel Vacek "Pod Věží" se nachází v historické části metropole Východních Čech, pod Bílou Věží na Velkém náměstí v Hradci Králové. Nabízíme ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových a větších dvoulůžkových pokojích. Vybavení pokojů zahrnuje také vysokorychlostní připojení k internetu do hotelové sítě (Wi-Fi), která je v celém komplexu hotelu zdarma. Pro zpříjemnění ubytování nabízíme hostům možnost využití fitness, sauny a vířivky. Součástí hotelu je restaurace s letní zahrádkou, salonek pro 30 osob, dobový salonek pro max. 14 osob, konferenční prostory s možností zapůjčení technického vybavení a parkoviště pro hosty hotelu v uzamykatelném dvoře. Hotel Vacek "Pod Věží" nabízí svým hostům zdarma vstup do hotelové posilovny, která je vybavena základními fitness a aerobními stroji. Dalším zpestřením pobytu může být sauna (max. pro 3 osoby) nebo vířivka (max. pro 4 osoby), které jsou umístěny v podkrovní části hotelu. Vířivka je pro hotelové hosty ZDARMA v době od 17:00 hod. do 19:00 hod. po dobu 30 minut. V jiném čase je vířivka zpoplatněna. Pro relaxaci slouží odpočinkové lavice. Sauna i vířivka jsou za poplatek k dispozici i pro veřejnost. V ceně je zahrnuto zapůjčení prostěradla a ručníku

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel POD VĚŽÍ

Pokoje: Běžné jedno a dvoulůžkové pokoje, které jsou vybaveny vstupní prědsíňkou, samostatnou koupelnou a ložnicí. V té je umístěna televize se satelitním přijímačem, minibar a samozřejmě internetové připojení. V koupelnách najdete sprchový kout / vanu, toaletu, umyvadlo a vysoušeč vlasů. 

Apartmány: Dvoulůžkové apartmány u třech s možností přistýlky, které jsou vybaveny vstupní prědsíňkou, samostatnou koupelnou, toaletou, obývacím pokojem a ložnicí. V obývacím pokoji je umístěna kožená sedací souprava, televize se satelitem, minibar a samozřejmě internetové připojení. Koupelny jsou vybaveny komfortní vanou, umyvadlem, bidetem a vysoušečem vlasů, toaleta je samostatně. 

Luxusní apartmá: Jedná se o velice luxusní apartmán situovaný v podkrovních prostorách hotelu s jedinečnou vyhlídkou na dominanty města Hradce Králové. Apartmán je dispozičně řešen jako třípokojový, v koupelně s vanou i sprchovým koutem, toaletou, ložnicí, obývacím pokojem a dalším pokojem používaným v případě potřeby přistýlek. V obývacím pokoji naleznete televizor se satelitem, hi-fi zařízení, koženou sedací soupravu a jídelní stůl. Ani zde nechybí připojení k internetu.

Gastronomie - Hotel POD VĚŽÍ

Restaurace nabízí široký výběr jídel z české, italské a francouzské kuchyně a také velmi pestrý výběr nápojů. Kapacita je 40 až 50 míst. Restaurace je zařízena v moderním stylu. V teplém ročním období je možné posedět v letní zahrádce, která se nachází před restaurací.

V salonku nabízíme možnost organizování společenských akcí, svatebních hostin a firemních večírků. Kapacita salonku činí maximálně 30 osob. Máte zde možnost strávit příjemné chvíle s reprodukovanou hudbou na tanečním parketu nebo posedět na terase, která je součástí salonku. Terasa nabízí romantický výhled na chrám sv. Ducha a Bílou věž.

Okolí - Hotel POD VĚŽÍ

Hradec Králové je nazýván „Salonem republiky“ po právu. Naleznete tu spoustu architektonických skvostů a památek, míst pro pobavení, kulturních akcí a v neposlední řadě také mnoho sportovních událostí. Náš hotel je situován přímo ve středu města na Velkém náměstí, což zaručuje snadný přístup ke všem těmto aktivitám.

V těsném sousedství hotelu se nachází Bílá Věž, Katedrála Svatého Ducha, Kaple Svatého Klimenta, Kostel na Nebevzetí Panny Marie, Měšťanské domy a spousta dalších památek. Dále také můžete v Hradci navštívit Východočeské muzeum, kde se nachází mnoho zajímavých expozic. Mimo jiné bylo postaveno, jako i mnoho jiných budov v Hradci Králové, slavným architektem Josefem Gočárem.

Kulturní vyžití Vám zajistí známé Klicperovo Divadlo s velmi bohatým programem pro dospělé a světoznámé divadlo Drak, které milují především děti. Poblíž hotelu na nábřeží Labe se nachází Královehradecká filharmonie. Místem pro oddych jsou četné parky, například Jiráskovy sady, které leží na soutoku dvou řek Labe a Orlice. V blízkosti těchto sadů leží nádherná vodní elektrárna.

Pro sportovně založené lidi se v Hradci Králové nachází Plavecký bazén, Městské lázně, sportovní hala Slavie, horolezecké stěny, fitness a welness centra, cyklistické stezky v Novohradeckých lesích a další nepřeberné množství sportovního vybití. 

Pro ty, kteří ve volném čase rádi zajdou na film, tu máme Art kino Centrál, oceněné v letošním roce jako nejlepší Art kino v České Republice a v obchodním centru Futurum Multikino Cinestar.

Ubytování Hradec Králové – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Hotel POD VĚŽÍ

Velké náměstí 165,Hradec Králové 50003

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: [email protected]

Hotel POD VĚŽÍ - galerie

Hotel POD VĚŽÍ - Hodnocení

4x
2x
0x
0x
0x