Hotel Okresní dům ubytování Hradec Králové

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel **** > Hotel Okresní dům

Fotografie uživatelů (7)

Hotel Okresní dům Hotel Okresní dům Hotel Okresní dům zobrazit všechny fotografie

Hotel Okresní dům

Palackého 409/6, 50003 Hradec Králové

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: okresni-dum@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Okresní dům ***+

Hotel OKRESNÍ DŮM nabízí pohodlné ubytování v klidném části centra Hradce Králové. V hotelu je k dispozici celkem 21 pokojů (12 luxusních dvoulůžkových pokojů, 6 de luxe suite, 2 apartmány a 1 prezidentské apartmá). Parkování na vlastním uzavřeném parkovišti.

Recepce nonstop, bezplatné připojení k internetu ADSL, trezor za poplatek, parkování 90,- Kč/den, možnost zajištění praní osobního prádla.

Autorem tohoto domu je architekt Jan Kotěra ( 1871 – 1923), zakladatel české moderní architektury, profesor VŠUP a AVU a předseda SVU Mánes. Stavba je prvotřídní ukázkou jeho ranné secesní tvorby. Na výzdobě se podíleli Jan Preisler, Stanislav Sucharda a Celda Klouček. Iniciátorem této stavby byl starosta Hradce Králové František Ulrich, který s Kotěrou spolupracoval i na dalších hradeckých stavbách, především na městském muzeu. Okresní Dům je jednou z nejvýznamnějších památek moderní architektury na našem území.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Okresní dům

Všechny pokoje jsou vybaveny telefonem, klimatizací, připojením k internetu ADSL, LCD TV se satelitním příjmem, minibarem, koupelny se sprchou nebo vanou a vysoušečem vlasů.

Gastronomie - Hotel Okresní dům

Nabízíme speciality české i mezinárodní kuchyně s důrazem na kvalitní čerstvé suroviny a příjemné prostředí s milou obsluhou.

Okolí - Hotel Okresní dům

Hotel se nachází v samém centru Hradce Králové. Do deseti minut pěší chůze se dostanete jak na Velké historické náměstí, nebo naopak pěší zónou do modernějšího města s obchody a butiky. I cesta do kongresového centra je příjemná krátká procházka podél řeky Labe. Chvíle odpočinku nabízí i několik městských parků také v dosahu pro pěší chůzi.

Vyberte si nabídky ubytování Hradec Králové. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Hotel Okresní dům

Palackého 409/6,Hradec Králové 50003

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: okresni-dum@hotel.cz

Hotel Okresní dům - galerie

Hotel Okresní dům - Hodnocení

0x
0x
0x
0x
0x