Zděná Bouda ubytování Hradec Králové

Fotografie uživatelů (14)

Zděná Bouda Zděná Bouda Zděná Bouda zobrazit všechny fotografie

Zděná Bouda

Hradečnice 633/1, 50009 Hradec Králové

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Zděná Bouda

Restaurace a penzion Zděná Bouda nabízí příjemné a komfortní ubytování v klidné části Hradce Králové – Malšovice. V areálu penzionu jsou k dispozici rozsáhlé parkoviště a v bezprostřední blízkosti parkování pro autokary. Snídaně formou studeného bufetu je zahrnuta v ceně.  Po dohodě je možno uschovat kola i poskytnout dětskou postýlkuDomácí mazlíčci jsou u nás vítáni. Možnost zapůjčení žehličky na pokoj. Přímo u penzionu je zastávka Zděná Bouda, kam jezdí městská hromadná doprava číslo 9.

Restaurace a penzion Zděná Bouda je ideálním místem pro načerpání nových sil mezi lesní zelení v Malšovicích, která utváří tuto malebnou a turisticky atraktivní lokalitu Hradce Králové. Cesta vedoucí podél budovy je vstupní branou na cyklostezku a inline stezku. Výhodou je i blízký dosah centra, který je po třech kilometrech „téměř za rohem“. Naší prioritou byla vždy spokojenost zákazníka, a to ve všech ohledech a službách, které poskytujeme. Proto se od roku 2009 penzion pyšní novou podobou, kterou získal díky kompletní rekonstrukci jak exteriéru, tak i interiéru.

Zaslat poptávku

Pokoje - Zděná Bouda

Pokoje jsou nově a moderně zařízené. Interiér působí útulným a čistým dojmem. Kapacita penzionu čítá celkem 16 lůžek v sedmi pokojích. Všechny pokoje mají vlastní balkon, televizor, pevné připojení k internetu a WiFi připojení.

Gastronomie - Zděná Bouda

Snídaně formou studeného bufetu je zahrnuta v ceně.  Příjemné posezení naleznete v prostorách nekuřáckého salonku, který pojme až padesát hostů. Kuřácké oddělení náleží k prostoru u baru, kde je vítáno na šestnáct osob. Za příznivého počasí servírujeme jídlo a nápoje na venkovní terasu.

Okolí - Zděná Bouda

U samotného penzionu začíná cyklostezka, která je vstupní branou pro cyklisty a milovníky kolečkových bruslí.

Ke sportovnímu využití v nejbližším okolí náleží tenisové hřiště, paintballové hřiště, jízdárna, sportovní studio GoMango a kuželna.

Ke koupání doporučujeme Stříbrný rybník, a když Vás omrzí voda, tak můžete přímo zde poměřit své síly v lanovém centru.

V Malšovicích naleznete i poštu, bankomat, potraviny a za rohem Nákupní centrum Futurum. Vše je v rozmezí 15 – 20 minut chůze.

Golf si zahrajete v Park Golf Club Hradec Králové , který se nachází  5 minut autem od penzionu. Pro wellness služby a regeneraci doporučujeme  Wellness studio Flošna, které je též 5 minut autem od penzionu.

 

Máte-li zájem o další ubytování Hradec Králové, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Zděná Bouda

Hradečnice 633/1,Hradec Králové 50009

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: [email protected]

Zděná Bouda - galerie

Zděná Bouda - Hodnocení

6x
0x
1x
0x
0x