Ubytování v Českém ráji ubytování Holín

Všechny kategorie > Ubytování > Penziony > Penzion *** > Ubytování v Českém ráji

Fotografie uživatelů (30)

Ubytování v Českém ráji Ubytování v Českém ráji Ubytování v Českém ráji zobrazit všechny fotografie

Ubytování v Českém ráji

Pařezská Lhota 3, 50601 Holín

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Ubytování v Českém ráji ***

Přijeďte se přesvědčit, že krajina kolem našeho penzionu je ne nadarmo nazývána Českým rájem.
Pension leží na jižním svahu s příjemným zastíněním stromy a s přímým výhledem na Prachovské skály, v naprosto tiché lokalitě ve vzdálenosti 300m od komunikace procházející Pařezskou Lhotou.
Malý rodinný pension s maximálním počtem ubytovaných 13 osob ve 4 pokojích.
Každý pokoj má své sociální zařízení (sprchový box, umyvadlo a toaleta), TV přípojku na všech pokojích (pouze pro vlastní TV příjmač). Každý pokoj je vybaven postelemi, nábytkem k sezení, skříní a věšákem. Pokoje jsou nekuřácké. Za poplatek je možné objednat dětskou postýlku s lůžkovinami.
Hostům je k dispozici jídelna v přízemí domu (vchod zvenčí) s malou ledničkou, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí a nádobím k vlastní přípravě jednoduchých pokrmů (není zde kuchyňský kout určený k vaření).
V této místnosti je možné posezení u krbu, dřevo je samosběrem v okolních lesích nebo za poplatek.
Ve velké oblibě je sezení před domem u prostorného stolu. Zde je možné také grilovat různé pochutiny, malý gril je k zapůjčení u provozovatele, dřevěné uhlí je nutné mít vlastní.
V zahradě je vyhrazen prostor pro ohniště. Dřevo na ohniště je možné si přivézt s sebou nebo obstarat samosběrem v okolních lesích.
V ceně ubytování je parkoviště pro osobní vozidlo, které je opatřeno uzamykatelnou závorou proti odcizení vozidla. Klíče od parkoviště dostanete při nástupu do pensionu. Úschova kol je možná na základě objednávky.

Zaslat poptávku

Pokoje - Ubytování v Českém ráji

Nabídka pokojů:
Pokoj 1 - Podkrovní pokoj (cca 35m2) s dvoulůžkem a dvěmi oddělenými lůžky. Samostatná koupelna pouze pro tento pokoj má vchod z chodby vedle pokoje. Do tohoto pokoje je možno přidat přistýlku pro rodinu se 3 dětmi.

Pokoj 2 - Podkrovní pokoj (cca 13m2) s dvoulůžkem umístěným v rohu (přístup z čela). Samostatná koupelna pouze pro tento pokoj má vchod z chodby vedle pokoje.

Pokoj 3 - Podkrovní pokoj (cca 25m2) s dvoulůžkem, jednolůžkem a možností přistýlky. Koupelna je uvnitř pokoje.

Pokoj 4 - Pokoj v přízemí (cca 21m2) s dvoulůžkem a možností přistýlky. Koupelna je uvnitř pokoje.

Na všech pokojích je TV přípojka s digitálním příjmem. TV příjmače si musíte vzít vlastní.

Gastronomie - Ubytování v Českém ráji

Hostům je k dispozici jídelna v přízemí domu (vchod zvenčí) s malou ledničkou, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí a nádobím k vlastní přípravě jednoduchých pokrmů (není zde kuchyňský kout určený k vaření). Jídelna je vybavena dostačujícím množstvím bílého nádobí. Mytí nádobí je v ceně ubytování, špinavé nádobí hosté odloží na určené místo.

V obdobi letních prázdnin je možno objednat snídaně, ktere jsou podávány od 8:30 hod. v jídelně. Cena snídaně je 120 Kč/os. V jiném období jsou snídaně možné po dohodě s provozovatelem na základě počtu zájemců o snídaně.

Nejbližší restaurace je od nás vzdálena cca 1,5 km, obchod s potravinami 2,5 km. Doporučujeme všem hostům nakupovat s možností širokého výběru v Jičíně, vzdáleného od nás 10 km nebo při návratu z výletů v dalších okolních městech.

Okolí - Ubytování v Českém ráji

Český ráj je od roku 1954 chráněnou krajinnou oblastí. Velmi krásná příroda, skalní města a významné památky jsou přitažlivým cílem pro turisty všech věkových kategorií. Český ráj je oblast rozprostírající se přibližně mezi městy Turnov, Mnichovo Hradiště, Sobotka, Jičín, Lomnice nad Popelkou a Semily. Tato malebná oblast je stvořena pro rekreaci. Díky velice husté síti značených stezek a cyklostezek je doslova turistickým rájem.

Prachovské skály :
Pískovcové skalní město na jižním okraji Českého ráje v zalesněném terénu, 7 km severo-západně od Jičína. Rozlohou je neveliké, ale turisticky a horolezecky bohaté skalními seskupeními s prehistorickými nálezy. Prachovské skály jsou státní přírodní rezervací a chráněny již od roku 1933. Opravdu stojí za to je navštívit....

Aktivity, které na Vás čekají v okolí :
turistika, cykloturistika, plavání, horolezectví, jízda na koni, tenis a další aktivity v přirodě, sbírání drahých kamenů, návštěvy desítek hradů, zámků a muzeí v okolí. Všem hostům, predevším dětem je k dispozici rozlehlá travnatá zahrada kolem pensionu jak k různým hrám, tak i k odpočinku.

Dostupnost - Ubytování v Českém ráji

Autem jeďte z Prahy po dálnici E 65/R 10 do Mladé Boleslavi a pokračujte po silnici č. 16 směr Jičín. K potvrzení vaší rezervace vám přiložíme plánek okolí Jičína s příjezdovou cestou k vašemu ubytování na Pařezské Lhotě. Podle plánku dojedete az na parkoviště, které je asi 50 m od pensionu po levé straně od příjezdové cesty. Prosíme, věnujte pozornost přiloženému příjezdovému plánku, zaparkujte na parkovišti a nepokračujte dále po cestě, která je soukromá a končí u sousedů ve dvoře.

Autobusem se k nám dostanete ze stanice Jičín - autobusové nádraží - směr Prachovské skály až do stanice Pařezská Lhota. Další autobusové spojení je okružním autobusem Jičín - Prachov - Jinolice - Jičín. Vystoupíte ve stanici " odbočka Pařezská Lhota" a odtud asi 1 km přijdete po silnici do Pařezské Lhoty. Plánek, kudy k nám, dostanete při potvrzení rezervace e-mailem.

Další možnost příjezdu je využití cyklobusů, které jezdí pouze v letních měsících podle platných jízdních řádů vždy vydaných pro každou novou sezonu.

Vlakem se k nám dostanete ze železniční stanice Jičín směr Libuň a dále z této stanice pěšky po turistické značce (asi 4 km) přes louku a les do Pařezské Lhoty.

Další informace

Na pokojích je zákaz kouření.

Do všech podkrovních pokojů je vstup pouze v domácí obuvi.

V topné sezóně je možný pobyt při obsazenosti objektu min. 8 lidmi s délkou pobytu min. od 3 nocí.

Pobyt se psem je povolen pouze na pokoji číslo 4 a je zpoplatněn 70 Kč/noc. Pobyt s ostatními domácími mazlíčky není možný.

Vyberte si nabídky ubytování Holín. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Ubytování v Českém ráji

Pařezská Lhota 3,Holín 50601

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: ubytovani-cesky-raj@hotel.cz

Ubytování v Českém ráji - galerie

Ubytování v Českém ráji - Hodnocení

3x
2x
0x
0x
0x