Hotel Bohemia ubytování Jičín

Fotografie uživatelů (27)

Hotel Bohemia Hotel Bohemia Hotel Bohemia zobrazit všechny fotografie

Hotel Bohemia

Markova 303, 50601 Jičín

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Bohemia ***

V klidné části Jičína najdete hotel Bohemia s vyhlášenou restaurací U dávných lásek. Hotel Bohemia nabízí 12 moderně zařízených pokojů s celkovou kapacitou 27 stálých lůžek, s možností až 12 přistýlek. V celé budově lze zdarma využít bezdrátového připojení k internetu. U hotelu je parkoviště, které se na noc zamyká.

Bezdrátový internet, parkování osobního automobilu, malého nákladního auta nebo autobusu, garáž pro motocykly nebo jízdní kola, doprava z autobusového nebo vlakového nádraží, blízkost Aquaparku v Jičíně (plavecký bazén nebo sauna), praní a žehlení prádla.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Bohemia

Pokoje jsou prostorné a jsou vybaveny kabelovou TV a vlastní koupelnu.

Gastronomie - Hotel Bohemia

V hotelové restauraci U dávných lásek si sednete do polštářů a přenesete se do minulého století, padne na Vás klid dávných dob. Čepujeme 12° Plzeň, 13° Mastra, naléváme moravská vína a podáváme dobré jídlo. Děláme vše s láskou, bez té to nejde.

Dostupnost - Hotel Bohemia

Vzdálenost od centra města je 10 minut (0,8 km) pomalou chůzí a na autobusové a vlakové nadraží 1,5 km. Prachovské skály 5 km, Libosad 3 km.

Ubytování Jičín – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Hotel Bohemia

Markova 303,Jičín 50601

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: bohemia-jicin@hotel.cz

Hotel Bohemia - galerie

Hotel Bohemia - Hodnocení

5x
2x
0x
0x
0x