Penzion Javorský mlýn ubytování Lázně Bělohrad

Všechny kategorie > Ubytování > Penziony > Penzion *** > Penzion Javorský mlýn

Fotografie uživatelů (12)

Penzion Javorský mlýn Penzion Javorský mlýn Penzion Javorský mlýn zobrazit všechny fotografie

Penzion Javorský mlýn

Penzion Javorský mlýn, 50781 Lázně Bělohrad

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: penzion-javorsky-mlyn@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Penzion Javorský mlýn ***

V podhůří Krkonoš mezi smíšenými lesy na louce, u řeky Javorky stojí Javorský mlýn, kde najdete pohodu a uklidnění v dnešní uspěchané době. Mnoho sportovního vyžití (fotbal, nohejbal, plážový volejbal), dětské venkovní “člověče nezlob se“ a spoustu další zábavy pro nejmenší. Vaše ratolesti určitě potěší přítomnost divokých kachen,ovcí,slepic,kocourů,domácího psa-babičku Kony a s větším štěstím i obyvatel lesa. Pohodlné povahy ocení opravdu klidné prostředí nabízející krátké procházky v zalesněné části areálu nebo posezení na čerstvém vzduchu u mlýnského kola či vodopádu.K dispozici je i soukromý bazén pouze pro ubytované. Z Javorského mlýna se také napojíte na cyklostezky a turistické cesty v okolí Lázní Bělohradu, Nové Paky, Pecky aj. Javorský mlýn ve své restauraci podává typická česká jídla. 

Nejbližší zastávka autobusu Uhlíře je pouhých 200 metrů od hotelu. Kolem budovy vedou cyklotrasy a v zimě najdete sjezdovky vhodné pro děti do 10 km odtud. Lyžařský areál Herlíkovice je vzdálen 20 km a do lyžařského střediska Mísečky je to 25 km.

 

Zaslat poptávku

Pokoje - Penzion Javorský mlýn

Všechny pokoje a apartmány mají vlastní koupelnu. V celém hotelu funguje bezplatné Wi-Fi. Apatmány jsou prostorné, vybavené kuchyňkou s kompletním vybavením, lednicí, satelitem s LCD televizí. K Vašemu pohodlí je pohodlná ložnice a zařízený obývací kout s velkou sedací soupravou.

Gastronomie - Penzion Javorský mlýn

Javorský mlýn ve své restauraci podává typická česká jídla. Objednat si můžete pstruha z vlastního chovu, ale i jiné pokrmy klasické české kuchyně včetně domácích koláčů a pečiva. Od listopadu do května každého roku pro Vás připravujeme degustace formou jídla,vína a živé miziky za dostupné ceny.

Okolí - Penzion Javorský mlýn

Aktivní turistika:

Okolí penzionu Javorský mlýn nabízí širokou škálu aktivní turistiky, to díky rozsáhlé síti značených tras jak pro pěší turistiku tak i pro cykloturistiku. Cyklotrasy vedou po méně frekventovaných silničkách a dobře sjízdných polních či lesních cestách, kde uvidíte nádherné krajinné scenérie snoubené s historickými zajímavostmi a památkami.

Naleznete zde i vhodná místa pro horolezectví nebo paragliding. V okolí je velké množství koupališť i rybníků, kde je možné provozovat například projížky na lodích nebo potápění. V krásné okolní přírodě můžete houbařit nebo rybařit. V zimní sezóně jsou k dispozici zimní stadiony, sjezdovky s lyžařskými vleky i běžecké tratě.

Tipy na výlet v okolí penzionu:

Lázně Bělohrad poskytují ozdravné procedury, které Vám pomůžeme zprostředkovat. Ze mlýna jsou časově a vzdálenostně dostupné místa jako Jičín - město pohádky, Prachovské skály – Český ráj, ZOO Dvůr Králové, přehrada Les království. Krkonošská lyžařská střediska (Herlíkovice cca 40 minut). Pro méně náročné lyžaře okolí nabízí několik upravovaných sjezdovek.

Historické památky v Českém ráji  Hrubý Rohozec, Hrubá Skála, Humprecht, Jičín, Jičíněves, Kamenice, Mnichovo Hradiště a Sychrov.Zámky: Hrady a zříceniny: Brada, Bradlec, Drábské světničky, Frýdštejn, Chlum, Kavčiny, Kost, Kozlov, Kumburk, Pařez, Rotštejn, Staré Hrady, Trosky, Valdštejn, Valečov, Veliš, Vranov, Zásadka, Zbirohy.

Dostupnost - Penzion Javorský mlýn

Nejbližší zastávka autobusu Uhlíře je pouhých 200 metrů od penzionu, autem je dobrý příjezd až na parkoviště u penzionu.

Další informace

Areál Javorského mlýna nabízí prostory vhodné pro uspořádání svatební hostiny i posvatební párty, firemních schůzek, workshopů, školení, teambuildingů, familly days a dalších firemních akcí.

Ubytování Lázně Bělohrad – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Penzion Javorský mlýn

Penzion Javorský mlýn,Lázně Bělohrad 50781

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: penzion-javorsky-mlyn@hotel.cz

Penzion Javorský mlýn - galerie

Penzion Javorský mlýn - Hodnocení

6x
0x
0x
0x
0x