HOTEL ROUBAL ubytování Pecka

Fotografie uživatelů (13)

HOTEL ROUBAL HOTEL ROUBAL HOTEL ROUBAL zobrazit všechny fotografie

HOTEL ROUBAL

Pecka 7, 50782 Pecka

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: hotel-roubal@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

HOTEL ROUBAL ***

Objekt prošel v roce 2004 celkovou rekonstrukcí a nyní nabízí ubytování i služby ve standardu ***. Hotel má vlastní restauraci, letní terasu, parkoviště, k dispozici je úschovna kol a lyží, hosté se mohou pobavit u fotbálku, šipek, kulečníku a stolního tenisu.

Zaslat poptávku

Pokoje - HOTEL ROUBAL

Celkem hotel disponuje 43 lůžky rozdělenými do dvou až pěti lůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením. Pokoje jsou vybaveny masivním smrkovým nábytkem, lůžka mají zdravotní matrace a protialergické přikrývky.

Gastronomie - HOTEL ROUBAL

Hosté mohou využít stylovou restauraci s kapacitou 80 míst, která je rozdělena na část kuřáckou i nekuřáckou, k dispozici je také salonek, vinárna a velká letní terasa s možností grilování. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně formou bufetu. Hosté se mohou stravovat po celý den v hotelové restauraci, která je otevřena denně od 11.00 do 22.00 hodin. Součástí nabídky je stálý jídelní lístek a polední menu za zvýhodněné ceny. Pro ubytované hosty lze dohodnout polopenzi či plnou penzi. V hotelu je možné uspořádat svatební hostiny, rauty, firemní večírky spojené též s ubytováním.

Okolí - HOTEL ROUBAL

Místo je vhodné pro individuální a skupinovou turistiku, městečko a jeho okolí nabízí nepřeberné množství sportovního a kulturního vyžití. Sportovní aktivity: menší lyžařský vlek v dosahu hotelu, přímo v obci Pecka, další vleky v obci Zvičina 6 km od hotelu a v Herlíkovicích vzdálených asi 30 km od obce. V letním období můžete využít nedaleký sportovní areál s přírodním bazénem, volejbalem a tenisovými kurty nebo se vydat na kole po některé z cyklistických tras. Lákavými atrakcemi blízkého okolí jsou Lázně Bělohrad, ZOO ve Dvoře Králové, aquapark Liberec, Prachovské skály, hrady Kost a Trosky, zámek Humprecht a další historické objekty.

Dostupnost - HOTEL ROUBAL

bus - spojení Pecka - Nová Paka, odtud možno busem přímé spojení do Prahy, vlakem s přestupem v Chlumci n. Cidlinou

Další informace

Příjezd hostů nejpozději do 17 hod. Později po telefonické domluvě.

Máte-li zájem o další ubytování Pecka, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

HOTEL ROUBAL

Pecka 7,Pecka 50782

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotel-roubal@hotel.cz

HOTEL ROUBAL - galerie

HOTEL ROUBAL - Hodnocení

1x
0x
0x
0x
0x