Hotel ZÁMEČEK ubytování Heřmánkovice

Fotografie uživatelů (11)

Hotel ZÁMEČEK Hotel ZÁMEČEK Hotel ZÁMEČEK zobrazit všechny fotografie

Hotel ZÁMEČEK

Janovičky u Broumova 62, 55001 Heřmánkovice

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: penzion-zamecek@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel ZÁMEČEK

Hotel Zámeček je zrekonstruovaný zájezdní hostinec z roku 1916. Nachází se v CHKO Broumovsko v blízkosti polských hranic, na klidném místě s krásným výhledem na Broumovské stěny a Broumovskou kotlinu. Penzion Zámeček nabízí 14 standardních pokojů - 12 dvoulůžkových, 3 třílůžkové a 2 čtyřlůžkové pokoje. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a TV. Celková kapacita lůžek činí 40 osob.

Do prostornějších pokojů lze v případě potřeby umístit další postel. Informaci o této možnosti  je třeba získat  jž při rezervování pokoje a to telefonickým doptáním nebo e mailen .

 

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel ZÁMEČEK

Standardem každého pokoje je bezplatné Wi-Fi a kabelová TV. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu se sprchou a toaletními potřebami.

Pokoje De luxe jsou  vybaveny pohodlnými křesly nebo gaučem, z kterého je sledování televize příjemné.

Gastronomie - Hotel ZÁMEČEK

Restaurace o kapacitě 40 osob vám nabízí speciality české i světové kuchyně. Vynikající jídlo spolu s nadstandardní obsluhou je zárukou vaší spokojené návštěvy. Penzion Zámeček nabízí také pořádání firemních akcí, svateb, večírků či narozenin. K dispozici je také salónek pro 25 lidí. V letních měsících je otevřena terasa s krásným výhledem na panorama Broumovska.

Okolí - Hotel ZÁMEČEK

Hotel se nachází v rekreační oblasti Janovičky (660 m n. m.) pod hřebenem Javořích hor na hranicích s Polskem, Toto místo je zárukou čistého a klidného prostředí vhodného pro celoroční rekreaci pro jednotlivce, rodiny s dětmi i větší skupiny.

Tipy na výlet

Nedaleké okolí nabízí pestré možnosti k vycházkám: Javoří hory, Adršpašsko-teplické skály s jezírkem a vodopády, rozhledna na nejvyšší hoře Javořích hor, Ruprechtickém špičáku, Babičino údolí, Broumovský klášter a mnoho dalších. Pro milovníky horské cyklistiky je v okolí několik značených cyklotras. V zimě se Penzion Zámeček a okolí mění v romantickou zasněženou krajinu. Hosté mohou využít lyžařských vleků vzdálených cca 100 m od penzionu a také turistických cest pro běžkování.

Ubytování Heřmánkovice – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Hotel ZÁMEČEK

Janovičky u Broumova 62,Heřmánkovice 55001

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: penzion-zamecek@hotel.cz

Hotel ZÁMEČEK - galerie

Hotel ZÁMEČEK - Hodnocení

2x
0x
0x
1x
0xvelikonoce-wellness-pobyt