Penzion Čapkův statek ubytování Hořičky

Všechny kategorie > Ubytování > Penziony > Penzion *** > Penzion Čapkův statek

Fotografie uživatelů (24)

Penzion Čapkův statek Penzion Čapkův statek Penzion Čapkův statek zobrazit všechny fotografie

Penzion Čapkův statek

Chlístov 20, 55205 Hořičky

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: penzion-capkuv-statek@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Penzion Čapkův statek ***

Malebný penzion Čapkův statek nezapře tradiční venkovskou atmosféru, pohostí vás však stylovým ubytováním, soukromým krytým bazénem a zdravými snídaněmi. V létě se vydejte na Ratibořický zámek a do Babiččina údolí, v zimě máte za rohem ski areály Mladé Buky, Černou horu i 40km vzdálený Špindlerův Mlýn!

Penzion vznikl zrekonstruováním původního panského dvora ze 17. století. Areál tvoří tři samostatně stojící celokamenné budovy včetně malebného dvora. V jedné z budov je od května do září v provozu soukromý vyhřívaný bazén, z nějž vyběhnete rovnou na travnatý dvůr. Bufetové snídaně probíhají v jídelně. V každé budově je umístěna společenská místnost s krbem, TV, DVD a satelitem. V létě k dispozici venkovní altán s točeným pivem a limonádou. Obědy a večeře můžete ochutnat například ve 200m vzdálené restauraci Na Vyhlídce, která nabízí skvělé porce za rozumnou cenu.

Zaslat poptávku

Pokoje - Penzion Čapkův statek

Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (WC a sprchový kout nebo vana), apartmány samostatnou kuchyňkou. V budově “A” je k dispozici kompletně zařízená kuchyň s myčkou, chladničkou, mikrovlnnou troubou a pračkou. V každé budově je jídelna a společenská místnost s televizí, dvd, hifi věží a krbem. V areálu se nachází soukromý bazén. Parkování pro auta i autobusy je uvnitř areálu.

Okolí - Penzion Čapkův statek

Strategická poloha penzionu u Babiččina údolí a v podhůří Krkonoš předurčuje nabitou dovolenou. Ratibořické Babiččino údolí představuje malebný skanzen, kde najdete babiččinu chaloupku, sochu babičky s vnoučaty i proslulý Viktorčin splav. Ukažte dětem, kde vznikla nestárnoucí česká klasika. Vydejte se spolu také za kněžnou na zámek. Nebo navštivte nedalekou ZOO ve Dvoře Králové, Adršpašské skály a zámek Kuks. V zimních měsících oceníte blízké ski areály Malé Buky a Petříkovice. Do Pece pod Sněžkou a Špindlerova Mlýna je to ze statku 40 kilometrů.

Vyberte si nabídky ubytování Hořičky. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Penzion Čapkův statek

Chlístov 20,Hořičky 55205

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: penzion-capkuv-statek@hotel.cz

Penzion Čapkův statek - galerie

Penzion Čapkův statek - Hodnocení

5x
0x
0x
0x
0x