Grand hotel Jaroměř ubytování Jaroměř

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel *** > Grand hotel Jaroměř

Fotografie uživatelů (21)

Grand hotel Jaroměř Grand hotel Jaroměř Grand hotel Jaroměř zobrazit všechny fotografie

Grand hotel Jaroměř

Husova 134, 55101 Jaroměř

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Grand hotel Jaroměř ***

Grand Hotel Jaroměř, který se nachází v centru města Jaroměř, nabízí restauraci a zahradu s grilem. Ve všech prostorách hotelu je zdarma připojení k Wi-Fi.

Zaslat poptávku

Pokoje - Grand hotel Jaroměř

Grand hotel Jaroměř poskytuje ubytování v pokojích a apartmánech vybavených televizorem, vlastní koupelnou se sprchou a posezením. V apartmánech se nachází také plně vybavená kuchyň.

Gastronomie - Grand hotel Jaroměř

Restaurace je tvořena ze tří částí s celkovou kapacitou 100 míst, z nichž 20 míst patří k vinárně a 30 míst je k dispozici v nekuřáckém salonku s dětským koutkem. V letních měsících je součástí venkovní zahrada s grilem, kde je prodáváno naše menu obohacené o vybrané speciality připravované na lávovém grilu.

Pokud plánujete rodinnou nebo firemní akci, rádi vám poskytneme sestavení individuálního menu, raut, recepci a další související služby. V restauraci je prostorný dětský koutek se spoustou hraček, LCD televize, skluzavka, trampolína…

Okolí - Grand hotel Jaroměř

Hotel se nachází 350 metrů od venkovního koupaliště a ve vzdálenosti 400m se nachází hokejový stadion a sportovní hala s možností zahrát si florbal, volejbal nebo basketbal. Obchod s potravinami je ve vzdálenosti 100m od hotelu. V okolí vedou cyklistické stezky do Kuksu a Hradce Králové.

Ubytování Jaroměř – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Grand hotel Jaroměř

Husova 134,Jaroměř 55101

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: [email protected]

Grand hotel Jaroměř - galerie

Grand hotel Jaroměř - Hodnocení

2x
0x
0x
0x
0x