Penzion Podskalí ubytování Teplice nad Metují

Fotografie uživatelů (33)

Penzion Podskalí Penzion Podskalí Penzion Podskalí zobrazit všechny fotografie

Penzion Podskalí

Teplice nad Metují 221, 54957 Teplice nad Metují

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Penzion Podskalí

Nabízíme ubytování, s možností aktivního odpočinku v nově zrekonstruovanémrodinném penzionu Podskalí s celoročním provozem. Penzion Podskalíse nachází na klidném místě u říčky Metuje na pomezí Teplicko-adršpašských skal. V penzionu Podskalí je 6 vybavených pokojů s 2 - 5 lůžky s vlastním sociálním zařízením.

Rodinný penzion Podskalí se nachází ve východních Čechách na trase mezi Teplicemi nad Metují a Adršpachem. Parkovat můžete zdarma přímo u penzionu.

Vybavení uvnitř penzionu-šest vybavených pokojů se 2 - 5 lůžky s vlastním soc. zařízením, společná jídelna až pro 24 osob, vybavení stylovým barem, společenské hry, šipky, satelitní televize, v patře relaxační a dětský koutek, knihovna a společenské hry, dětská postýlka, dětská sedačka ke stolu, mikrovlnná trouba, lednice
k dispozici dětská sedačka na kolo, připojení k internetu WIFI, infrasauna, masérna pro relax i zdraví. Vybavení penzionu venku-tělocvična s ping-pongem, půjčovna sportovních potřeb, volejbalové hřiště ,venkovní bazén, dětský bazén střední a malý, pískoviště, houpačky, v zimě je pro děti k dispozici naše louka pro hrátky ve sněhu a sáňkování, horolezecká stěna, trampolína, půjčovna horských kol, neplacené parkoviště z penzionu.

Zaslat poptávku

Pokoje - Penzion Podskalí

V penzionu Podskalí je šest vybavených pokojů se 2 -5 lůžky, každý pokoj má vlastní koupelnu s WC, k dispozici je i dětská postýlka pro batolata, WIFI připojení.

Vyberte si nabídky ubytování Teplice nad Metují. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Penzion Podskalí

Teplice nad Metují 221,Teplice nad Metují 54957

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: penzion-podskali@hotel.cz

Penzion Podskalí - galerie

Penzion Podskalí - Hodnocení

0x
0x
0x
0x
0xvelikonoce-wellness-pobyt