PENSION SKÁLY ubytování Teplice nad Metují

Fotografie uživatelů (6)

PENSION SKÁLY PENSION SKÁLY PENSION SKÁLY zobrazit všechny fotografie

PENSION SKÁLY

Střmenské Podhradí 132, 54957 Teplice nad Metují

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: penzion-skaly@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

PENSION SKÁLY

Rodinný penzion Skály se nachází ve velmi atraktivní chráněné oblasti Broumovsko, v blízkosti Teplicko-Adršpašského skalního města (200 m od vstupu) s bohatými možnostmi turistiky, cykloturistiky a horolezectví.

Celková kapacita je 36 lůžek včetně přistýlek. Pokoje jsou dvoulůžkové s možností přistýlky, dále jsou v pensionu dvoupokojové apartmány. Všechny typy pokojů mají vlastní WC a jsou vybaveny vanou nebo sprchou. Možnost vyžádání bezbariérového pokoje. Pension je nekuřácký. 

 

Zaslat poptávku

Gastronomie - PENSION SKÁLY

V ceně ubytování je zahrnuta snídaně formou bufetu. Snídaně jsou podávány v jídelně umístěné v přízemí penzionu. V letních měsících si své jídlo můžete vychutnat také na venkovní terase s pěkným výhledem do okolí.

Okolí - PENSION SKÁLY

Projížďky na koních, pod odborným dohledem je možno si vylézt na vrcholky skalních věží, vyhlídkové lety, turistika, cykloturistika, koupaliště. V zimním období jsou v okolí velice dobré podmínky pro běžecké lyžování, nejbližší sjezdové trasy s vlekem jsou v Teplicích nad Metují ( 300m) , Radvanicích (18 Km) a Petříkovicích ( 25km), všechny s umělým zasněžováním.

Další informace

Restaurace a jeden pokoj mají bezbariérový přístup, parkování u penzionu zdarma, domácí zvíře není povoleno, dětská postýlka k zapůjčení. 

Ubytování Teplice nad Metují – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

PENSION SKÁLY

Střmenské Podhradí 132,Teplice nad Metují 54957

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: penzion-skaly@hotel.cz

PENSION SKÁLY - galerie

PENSION SKÁLY - Hodnocení

4x
7x
3x
1x
1xvelikonoce-wellness-pobyt