Nová Amerika Golf Resort ubytování Zaloňov

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel *** > Nová Amerika Golf Resort

Fotografie uživatelů (16)

Nová Amerika Golf Resort Nová Amerika Golf Resort Nová Amerika Golf Resort zobrazit všechny fotografie

Nová Amerika Golf Resort

Zaloňov 45, 55101 Zaloňov

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Nová Amerika Golf Resort ***

Ubytování zahrnuje snídani formou švédských stolů, servírovanou od 7:30 do 10:00 hod.

Areál Nová Amerika disponuje vlastním hotelovým parkovištěm, které je pro hotelové hosty zdarma.

Hosté areálu Nová Amerika mají možnost si za zvýhodněných podmínek zahrát golf nebo využít lekce pro začátečníky s golfovým profesionálem. Více informací o golfových možnostech vám rád poskytne personál recepce.

Dále mají hoteloví hosté k dispozici zdarma 2 kurty s umělým povrchem vhodné pro volejbal, nohejbal, soft tenis, badminton apod., také pálky na stolní tenis, pétanque sady. Půjčení kol je možné po předchozí rezervaci a za poplatek. 

Dámy jistě ocení možnost využití aromaterapie nebo některé z masáží (na objednávku).

Zaslat poptávku

Pokoje - Nová Amerika Golf Resort

Hotel disponuje 24 dvoulůžkovými pokoji (některé s možností přistýlky a propojení) a 2 prostornými a luxusními apartmány, které prošly na podzim 2014 kompletní a zdařilou rekonstrukcí. Celková kapacita umožňuje ubytovat 56 osob na pevných lůžkách a 8 osob na přistýlkách.

Všechny pokoje jsou  nekuřácké a jsou vybaveny vlastní koupelnou (sprchový kout, WC), LCD TV se satelitním příjmem a Wi-Fi připojením. 

Gastronomie - Nová Amerika Golf Resort

Ve stylové restauraci Nová Amerika Vás čekají kulinářské zážitky české, domácí i mezinárodní kuchyně. Díky svému každodennímu provozu je restaurace vyhledávána nejen golfisty, ubytovanými hosty, ale i širokou veřejností a labužníky, kteří si rádi pochutnají na kvalitních a čerstvých pokrmech. Denní obědové menu je samozřejmostí. Těšit se můžete na pokrmy připravované z převážně vlastních produktů (čerstvé pečivo, těstoviny, zmrzlina, ale i vyhlášený marinovaný losos nebo klobásky dle vlastní receptury a mnoho dalšího). K vaření se zde používají klasické i moderní technologie, od tradiční udírny po kamennou pec až po francouzský způsob nízkoteplotního vaření Sous-vide. Že to na Nové Americe "umí" dokládá mj. bronzová medaile z letošního pardubického Food festivalu, která byla udělena porotcem Zdeňkem Polreichem a také 1. místo za zdejší specialitu "Braised beef"!

Ve stejné budově jako restaurace je vytvořeno ideální zázemí pro firemní a společenské akce typu konference, školení, semináře, obchodní setkání s partnery, firemní a vánoční večírky, svatby, narozeninové oslavy či nejrůznější akce "na klíč". K využití se nabízí myslivecký či rytířský salonek, zimní zahrada nebo velký konferenční sál s prezentačním vybavením a audiovizuální technikou. V prípadě zájmu lze uspořádat diskotéku s DJ a veškerou potřebou aparaturou.

Nesmíme opomenout mini terasu navazující na restauraci a venkovní gril s barem a posezením uprostřed nádvoří. Součástí venkovní terasy je i dětské hřiště se skluzavkami a prolézačkami, kde se mohou vydovádět vaše ratolesti, zatímco si budete vychutnávat objednaný pokrm nebo popíjet drink.

Romantické chvilky nebo degustační večer příjemně strávíte v soukromém vinném sklípku, kde si můžete vybrat ze široké nabídky vín, které jsou odebírány výhradně od osvědčených dodavatelů.

I když jde o golfový areál, z výše uvedeného je zjevné, že Nová Amerika je pro firemní i soukromé aktivity "jako stvořená".

Okolí - Nová Amerika Golf Resort

Rozhodně nejste odkázáni výhradně na sportovní vyžití. Naopak v blízkém okolí můžete navštívit významnou barokní památku - hospitál Kuks, pro rodiny s dětmi doporučujeme ZOO ve Dvoře Králové nad Labem, podzemní chodby v Josefově nebo Babiččino údolí v Ratibořicích.

V nedaleké Jaroměři najdete letní koupaliště, historické náměstí a spoustu kaváren, barů a restaurací.

Okolo hotelu vede také cyklostezka, po které je možné se dostat mj. do Kuksu a odtud až do Hradce Králové (tento okruh cyklostezky má přes 37 km).

Osoby s onemocněním pohybového ústrojí nebo zkrátka jen unavení hosté po sportovním výkonu určitě ocení blízkost lázní Velichovky, kde se přenesete do světa klidu, odpočinku a vaše tělo i mysl získá zpět ztracenou energii.

Nová Amerika je tou správnou volbou pro příjemně strávené chvíle.

Dostupnost - Nová Amerika Golf Resort

Z Hradce Králové přes Jaroměř, odbočit směr Dvůr Králové, po výjezdu na kopec odbočka vlevo směr Vestec, Zaloňov. Pokračovat přes Vestec, okolo hřbitova odbočit vlevo a dolů z kopce, dole pod kopcem odbočit vpravo.

GPS souřadnice: 50°22'47.62"N; 15°51'34.45"E

Další informace

Akutální informace a novinky sledujte facebooku.

Ubytování Zaloňov – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Nová Amerika Golf Resort

Zaloňov 45,Zaloňov 55101

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: nova-amerika-hotel-golf-resort@hotel.cz

Nová Amerika Golf Resort - galerie

Nová Amerika Golf Resort - Hodnocení

0x
0x
0x
0x
0xvelikonoce-wellness-pobyt