Apartmány Barto21 ubytování Bartošovice v Orlických horách

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel **** > Apartmány Barto21

Fotografie uživatelů (5)

Apartmány Barto21 Apartmány Barto21 Apartmány Barto21 zobrazit všechny fotografie

Apartmány Barto21

č.p. 21, 51761 Bartošovice v Orlických horách

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Apartmány Barto21 ***+

Apartmány Barto 21 - nabízíme ubytování v pěti samostatných apartmánech. Pro ubytované máme k dispozici společenskou místnost vybavenou mimo jiné i vinotékou. Ubytování je vhodné jak pro rodiny s dětmi, jednotlivce, tak i pro zájmové skupiny jako jsou cyklisti, lyžaři, jazykové kurzy, školení, firemní akce a podobně.

Okolí nabízí spoustu sportovních a turistických aktivit pro každé roční období. Lyžaři mohou využít sjezdovku o délce 400 m, která je pouhých 100 m od apartmánů, či vyzkoušet lyžování v nedalekém Skiareálu Říčky. V zimním slunečném počasí na vás čekají upravené běžecké tratě, od jara až do podzimu jsou Orlické hory vhodné pro cykloturistiku.

Zaslat poptávku

Pokoje - Apartmány Barto21

Každý apartmán má vlastní kuchyňku, která je vybavena lednicí, indukční deskou se dvěma plotýnkami, myčkou na nádobí, mikrovlnnou troubou s grilem, kávovarem na kapsle Tassimo, varnou konvicí a kuchyňským nádobím. Internet, WC na pokoji, lednička, TV SAT, LCD televize.

Gastronomie - Apartmány Barto21

Snídaně

Okolí - Apartmány Barto21

Pro turisty je zde spousta zajímavých míst. Nedaleko se nachází nejpůvabnější část Divoké Orlice - Zemská brána. V nedalekém Neratově můžete navštívit nově zrekonstruovaný barokní kostel Nanebevzetí Panny Marie. Příznivce vojenských památek bude určitě zajímat pevnost Hanička, která leží nad Bartošovicemi. V nedalekém Kunvaldu můžete navštívit Domek na Sboru, poslední místo pobytu Jana Amose Komenského před jeho odchodem do exilu. V Pastvinách, vzdálených 8 km, je přehradní nádrž. Bartošovice v Orlických horách jsou vhodným výchozím bodem pro Vaše turistické výšlapy.

Ubytování Bartošovice v Orlických horách – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Apartmány Barto21

č.p. 21,Bartošovice v Orlických horách 51761

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: apartmany-barto21@hotel.cz

Apartmány Barto21 - galerie

Apartmány Barto21 - Hodnocení

0x
0x
0x
0x
0xvelikonoce-wellness-pobyt