Hostinec U Hubálků ubytování Kostelec nad Orlicí

Všechny kategorie > Ubytování > Penziony > Penzion **** > Hostinec U Hubálků

Fotografie uživatelů (11)

Hostinec U Hubálků Hostinec U Hubálků Hostinec U Hubálků zobrazit všechny fotografie

Hostinec U Hubálků

Kostelecká Lhota 40, 51741 Kostelec nad Orlicí

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hostinec U Hubálků ***+

Budova hostince má v Kostelecké Lhotě dlouholetou tradici. Vždy bývala místem, kde se scházeli lidé k dobrému jídlu, pití a společně stráveným chvílím. Tuto tradici by také rádi zachovali manželé Hubálkovi, kteří budovu hostince zrekonstruovali a 12. 12. 2012 otevřeli pro veřejnost.  

Pokud se ptáte, proč byste si měli vybrat právě toto místo pro příjemné posezení s nezapomenutelným kulinářským zážitkem nebo rodinnou dovolenou, odpověď je snadná. Je zde krásná příroda podhůří Orlických hor, která penzion obklopuje - čisté lesy plné hub, rozkvetlé louky a vůně posečené trávy.

V penzionu se ke každému chovají jako k vlastní rodině, po těžkém dni vám večeři připraví třeba i pozdě v noci. Co je hlavně důležité, ráno vás nikdo nebude budit, pokud sami nebude chtít.   A to jídlo, vážení, pro něj stojí za to jet i stovky kilometrů. Vždyť pan majitel je kouzelník a kuchař každým coulem a pod jeho rukama se suroviny mění v nezapomenutelné výtvory.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hostinec U Hubálků

Ubytovací prostory jsou zařízeny v moderním a pohodlném stylu. Celková kapacita je 21 pokojů se 42 lůžky a celkem pěti přistýlkami. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizí a WIFI.   Pro speciální příležitosti je připraven svatební apartmán. Pro batolata je k dispozici dětská postýlka. Za úplatu ubytujeme i vychované domácí mazlíčky.   Pokoje jsou ve složení: čtyři jednolůžkové pokoje patnáct dvoulůžkových pokojů jeden čtyřlůžkový pokoj se dvěmi ložniceni jeden apartmán se zvýšeným standardem pro 2-4 osoby - možno použít jako apartmán svatební   Pro plnou spokojenost zákazníků jsou připraveny takzvané služby na objednávku.   Patří mezi ně možnost objednat si masáž, kosmetiku, cyklo průvodce, dopravu, praní prádla a mnohé další.  

Gastronomie - Hostinec U Hubálků

Velkou devizou restaurace je jednoduchost a tradice. Na jídelním lístku najdete jídla dle receptur staročeské či regionální kuchyně. Pro vaše zážitky byly pečlivě nastudovány kuchařky venkovských babiček.

  Pro gastroturisty je část jídelního lístku věnována také pokrmům typickým pro jednotlivé regiony, najdete tu speciality z Orlických hor a Podorlicka nebo Krkonoš.   Všechny pokrmy jsou připravovány s láskou k hostům, z kvalitních surovin od místních dodavatelů.   Kromě stálého jídelního lístku, mohou hosté také využít nabídky pravidelného poledního menu a těšit se na zpestření v podobě sezónních specialit.

Okolí - Hostinec U Hubálků

Cyklistika je jednou z nejoblíbenějších možností, jak trávit volný čas a držet své tělo ve formě. I Hostinec U Hubálků je připraven přivítat všechny, kteří svá jízdní kola namíří směrem na Kosteleckou Lhotu. Pro krátké zastavení jsou připravena speciální odlehčená jídla pro sportovce a místní speciality pro rekreační cyklisty.   Ubytovaným hostům připraví personál hostince tipy na cyklovýlety, zajistí cykloprůvodce pro delší a komplikované trasy, zapůjčí kolo či předá cyklistické mapy. Z Kostelce nad Orlicí se sem dostanete po cyklotrase č. 4359. V blízkém okolí je velmi rozsáhlá síť cyklistických tras, která sahá až do Orlických hor. Rádi vám pomůžeme s plánováním vhodných výletů různé náročnosti. V případě, že k nám zavítáte na kole, můžete se u nás nejen osvěžit, ale také provést drobný servis vašeho kola.  Na základě dohody je možné zapůjčení kol.

Dostupnost - Hostinec U Hubálků

Kostelecká Lhota leží 2km od Kostelce nad Orlicí směrem na Choceň po silnici 316. Vlaková zastávka Kostelec Nad Orlicí zastávka je 1,5 km příjemnou procházkou.

Vyberte si nabídky ubytování Kostelec nad Orlicí. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Hostinec U Hubálků

Kostelecká Lhota 40,Kostelec nad Orlicí 51741

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hostinec-u-hubalku@hotel.cz

Hostinec U Hubálků - galerie

Hostinec U Hubálků - Hodnocení

2x
0x
0x
0x
0xDárkové poukazy