Hotel Slávie ubytování Potštejn

Fotografie uživatelů (10)

Hotel Slávie Hotel Slávie Hotel Slávie zobrazit všechny fotografie

Hotel Slávie

Ústecká 18, 51743 Potštejn

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: hotel-slavie@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Slávie *

Hotel Slávie se nachází v městysu Potštejn a nabízí ubytování v deseti dvou až čtyřlůžkových pokojích. Potštejn se nachází v podhůří Orlických hor, známé díky zřícenině hradu Potštejn. Dvoupodlažní objekt hotelu Slavie byl postaven Karlem Hostinským. Tato budova nahradila budovu zájezdního hostince, o které jsou zmínky již z roku 1766. Hotel nabízí ubytování v 10 dvou ža čtyřlůžkových pokojích vybacených WC a sprchou. Celková kapacita hotelu je 45 lůžek. K hotelu patří také parkoviště přímo před vchodem. V hotelu je možné restaurace, která nabízí jak klasickou českou, ale i mezinárodní kuchyni.

Zaslat poptávku

Gastronomie - Hotel Slávie

V hotelu Slávie Potštejn se nachází restaurace, s kapacitou 50-ti míst. Restaurace nabízí pestrý sortiment minutek i řadu místních specialit. Pravidelně se zde pořádají vepřové a zvěřinové hody.

Okolí - Hotel Slávie

V okolí hotelu Slávie se nachází již zmiňovaný hrad Potštejn, respektive jeho zřícenina. Mezi další perly okolí patří určitě hrad Litice, zámek Opočno, Častolovice a nezaměnitelná krása přírody Orlických hor.

Dostupnost - Hotel Slávie

Rychnov nad Kněžnou 11 km, Vamberk 5km

Máte-li zájem o další ubytování Potštejn, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Hotel Slávie

Ústecká 18,Potštejn 51743

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotel-slavie@hotel.cz

Hotel Slávie - galerie

Hotel Slávie - Hodnocení

4x
3x
3x
0x
0x