Zámek Potštejn ubytování Potštejn

Fotografie uživatelů (11)

Zámek Potštejn Zámek Potštejn Zámek Potštejn zobrazit všechny fotografie

Zámek Potštejn

Jarníkova 1, 51743 Potštejn

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: zamek-potstejn@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Zámek Potštejn ****

Zámecký hotel je svou nevšední atmosférou určen milovníkům romantiky, firmám, ale i rodinám s dětmi. Pořádáme kongresy, školení i firemní večírky až pro 150 osob. Finská sauna, ajurvédské masáže a soukromé večeře v zámeckém salónku. Možnost využití soukromých prohlídek zámku, sklepení, zámecké kavárny s dětskou hernou či přilehlého parku v anglickém stylu. Ubytování na zámku je nezapomenutelný zážitek. Nabízíme jednotlivé pobyty i zážitkové balíčky.

Zaslat poptávku

Pokoje - Zámek Potštejn

Nadstandardně vybavené zámecké pokoje se nachází v druhém poschodí zámecké budovy. Celé patro je zcela nově zrekonstruováno, hotel tak svým vybavením nemá v širokém okolí konkurenci. Zámecké pokoje jsou vybaveny intarzovaným nábytkem, gobelíny a překrásnými závěsy barokního typu. Stylová zrcadla, dobové osvětlení a vysoce leštěné obklady ještě umocňují nádhernou zámeckou atmosféru. LCD televizory, minibar, trezor - vybavení každého pokoje. 

Gastronomie - Zámek Potštejn

Snídaně jsou zajišťovány v zámecké cukrárně formou bufetu nebo donáškou na pokoj. Ostatní jídla nabízíme v přilehlé restauraci nebo při objednávce přímo v zámeckém salónku.

Okolí - Zámek Potštejn

Zámek Potštejn se nachází v centru líbezné vesničky Potštejn v podhůří Orlických hor. Vehlasný Potštejn je znám nejen hradem, který se pyšně tyčí nad širokým okolím, westernovým kempem Vochtánka, dlouhou lipovou álejí podél Divoké Orlice, ale především svojí přírodní malebností a svojí kulturní tradicí. Za dob První Republiky se Potštejn stává kulturním centrem a místem setkání významných literátů. Od roku 1915 do Potštejna přijíždí známé osobnosti literárního pole: spisovatelé, novináři a básníci jako např. Karel Čapek.

Dostupnost - Zámek Potštejn

Vlak 7 min. pěšky, autobus 3 min. pěšky, automobilová dostupnost - parkoviště pro hotelové hosty přímo vedle zámku.

Ubytování Potštejn – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Zámek Potštejn

Jarníkova 1,Potštejn 51743

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: zamek-potstejn@hotel.cz

Zámek Potštejn - galerie

Zámek Potštejn - Hodnocení

5x
0x
0x
0x
0x