Hotel Konšel ubytování Říčky v Orlických horách

Fotografie uživatelů (10)

Hotel Konšel Hotel Konšel Hotel Konšel zobrazit všechny fotografie

Hotel Konšel

Říčky 97, 51761 Říčky v Orlických horách

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Konšel ***

Horský hotel Konšel, zajišťujeme komplexní ubytovací služby s důrazem na osobní přístup v péči o naše hosty. Nabízíme ubytovací kapacitu 40 míst v samém srdci Orlických hor. Nabídka jídel a nápojů je inspirována jak českou, tak zahraniční kuchyní. Pomůžeme Vám u nás strávit pobyt aktivním odpočinkem i pokojnou relaxací. To vše celoročně na okraji obce Říčky ve směru k proslavenému místnímu Ski centru Říčky v Orlických horách. Poskytujeme i celou řadu doplňkových služeb, a v neposlední řadě cenově zvýhodněné ubytování pro školy a zájmové organizace.

Pro zimní rekreaci je v okolí mnoho dobře udržovaných lyžařských běžeckých tratí a sjezdovek. Jako hosté hotelu můžete využít komplexní nabídky služeb nedalekého Ski centra Říčky v Orlických horách, které je vzdáleno cca 1,5 Km, dopravu do střediska zajišťuje SKI BUS se zastávkou přímo pod hotelem. Samozřejmostí je možnost zapůjčení lyžařského vybavení přímo v lyžařském areálu, odkud při příznivých sněhových podmínkách lze na lyžích sjet zpět až k nám.

Ideální podmínky k vyžití Vám poskytnou Orlické hory i v létě. Okolí hotelu Konšel je protkáno cyklostezkami, turistickými a naučnými trasami. Zkrátka nepřijdou ani příznivci adrenalinových sportů, ti mohou využít služby lanového centra i letní služby Ski centra.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Konšel

Nabízíme 7 dvoulůžkových pokojů s přistýlkou, 4 čtyřlůžkové pokoje a jedno apartmá, všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, připojením na Internet, restauraci.

Gastronomie - Hotel Konšel

Hotelová restaurace je otevřená celoročně - pro veřejnost od 12:00 do 22:00 hod, pro hotelové hosty individuálně - a disponuje kapacitou 65 míst. Vlastní kapacita restaurace je 30 osob, kapacita jídelny je 35 osob. Její sezónní součástí je příjemné posezení na zahradní terase u venkovního bazénu. Můžete si vybrat z bohaté nabídky jídel české i mezinárodní kuchyně. Snídaně jsou většinou podávány formou švédského stolu - v závislosti na obsazenosti hotelu.

Okolí - Hotel Konšel

Lanový park Spiders Centre Říčky v Orlických horách je vzdálen pouhých 1,3 Km od hotelu a kromě samotné lanové dráhy nabízí půjčovnu čtyřkolek, terénních koloběžek. Lanový park funguje od května do října, v červnu až září denně, ostatní měsíce je otevřeno o víkendech. Přilehlé Ski centrum Říčky v Orlických horách v letním provozu lanové dráhy půjčuje terénní káry a koloběžky k sjezdu červené sjezdovky délky 1350 m. V červnu a září pouze o víkendech, v červenci a srpnu každý den, v obou obdobích vždy v každou celou hodinu od 9:00 do 17:00 hod.

Vyberte si nabídky ubytování Říčky v Orlických horách. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Hotel Konšel

Říčky 97,Říčky v Orlických horách 51761

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotel-konsel@hotel.cz

Hotel Konšel - galerie

Hotel Konšel - Hodnocení

2x
3x
0x
0x
0x