Hotel Tetřeví Boudy ubytování Černý Důl

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel *** > Hotel Tetřeví Boudy

Fotografie uživatelů (23)

Hotel Tetřeví Boudy Hotel Tetřeví Boudy Hotel Tetřeví Boudy zobrazit všechny fotografie

Hotel Tetřeví Boudy

Dolní Dvůr 308, 54344 Černý Důl

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Tetřeví Boudy ***

Nekuřácký Hotel Tetřeví Boudy se nachází na území Krkonošského národního parku, v nadmořské výšce 1 030 metrů, a nabízí fitness,2 infrasauny. dětskou hernu, sluneční terasu, bezplatné Wi-Fi připojení a výhled na horu Žalý. Komplex je tvořený celkem 4 budovami.

V objektu se nachází restaurace, k dispozici je stolní tenis, biliár, šipky, internet, možnost zapůjčení TV, DVD, projektor, hřiště na volejbal a malou kopanou. Hotel je díky svému rozsáhlému vybavení vhodným místem nejen pro volný čas a dovolené, ale i pro školy v přírodě, lyžařské výcvikové kurzy či pořádání firemních školení.

Během svého pobytu mohou hosté hrát šipky, relaxovat v meditárně nebo ve sdíleném loungi, nebo se opalovat na sluneční terase. Pro děti je připravený dětský klub s různými zábavními programy i dětské hřiště s pískovištěm a skluzavkami. Máme domácí kino. Hotel nabízí jak venkovní tak vnitřní aktivity mezi které patří: závěsné houpací sítě, freesbee, lanový program, trampolína, zahradní kroket jak pro dospělé, tak i děti, hřiště pro volejbal, nohejbal a fotbálek, badminton, švihadla, gumy pro dívky, půjčovna trekových holí, grilování, možnost krmení ovcí a koz.

U hotelu se nachází menší lyžařský vlek. Pro lyžaře je každý den v 9:00 zajišťován bezplatný transfer sněžným skútrem k horní stanici vleku Zahrádky (Pec pod Sněžkou).

V letním období je hotel dostupný autem.

V zimě se k hotelu nelze dostat autem, hosté mohou parkovat na veřejném parkovišti (Černý Důl, Dolní Dvůr, Pec pod Sněžkou). Zajišťujeme dopravu z parkoviště sněžným skútrem, rolbou nebo jeepem za poplatek 150 Kč/os..

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Tetřeví Boudy

Budova A + C nabízí ubytování v kategorii hotelový superior.

Součástí všech pokojů je vlastní koupelna se sprchou a fénem, WiFi, minibar, v rodinných apartmánech je kuchyňka s varnou konvicí a el. vařičem, na všech pokojích čajový koutek.

Gastronomie - Hotel Tetřeví Boudy

V restauraci hotelu se z místních surovin připravují pokrmy tradiční české kuchyně. Těšit se můžete také na domácí chléb a moučníky.

Okolí - Hotel Tetřeví Boudy

K hotelu patří i vlastní lyžařský vlek (POMA) s upravenou sjezdovkou o délce 300 metrů . Svah je mírný a je ideální pro začátečníky nebo pro rodiny s dětmi. Pro náročnější lyžaře lze doporučit lyžování a snowboarding v Peci pod Sněžkou, horní stanice vleku na sjezdovku Zahrádky je vzdálena 2 km po rovině. Další možností pro sjezdové lyžování je areál v Černém Dole vzdálený asi 3 km s mírným převýšením. Hotel se nachází v bezprostřední blízkosti lyžařské cesty “Krkonošský běžecký ráj“. Po mechanicky upravovaných trasách se lze vydat na nejznámější místa Krkonoš. V okolí hotelu naleznete minimálně 120 km značených cyklistických tras, vedených převážně po asfaltových cestách o různých stupních obtížnosti. Pěší turisté mohou využít značené turistické trasy.

Dostupnost - Hotel Tetřeví Boudy

V zimních měsících není možné parkovat u hotelu. Zprostředkováváme transfer (dopravu) z parkoviště v Dolním Dvoře nebo v Černém Dole za poplatek 150 Kč/ osoba. Tento transfer se organizuje 1 den před příjezdem, dle aktuálních sněhových podmínek. Parkoviště je zvoleno zprostředkovatelem dopravy dle sjízdnosti komunikací. Doba transferu do hotelu: 20 minut. Prosím informujte nás den před příjezdem o čase plánovaného příjezdu na tel:+420 499 89 63 12 nebo +420 602 611 611 nebo na e-mailu: reception@tetreviboudy.com. Transfer probíhá vždy mezi 14-19 hodinou.

Další informace

Pro lyžaře je každý den v 9:00 zajišťován bezplatný transfer sněžným skútrem k horní stanici vleku Zahrádky (Pec pod Sněžkou).  Cesta zpět je zpoplatněna. Hosté se mohou zpět dostat také na lyžích (cesta je bez výrazného převýšení a od horní stanice vleku Zahrádky v Peci pod Sněžkou trvá asi 15 minut na lyžích).

Kouření je zakázáno v celém objektu. Domácí zvířata nejsou povolena v kategorii hotelového superioru. 

Ubytování Černý Důl – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Hotel Tetřeví Boudy

Dolní Dvůr 308,Černý Důl 54344

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: tetrevi-boudy@hotel.cz

Hotel Tetřeví Boudy - galerie

Hotel Tetřeví Boudy - Hodnocení

0x
0x
0x
0x
0xDárkové poukazy Spa.cz