Chata Jonáš ubytování Malá Úpa

Fotografie uživatelů (9)

Chata Jonáš Chata Jonáš Chata Jonáš zobrazit všechny fotografie

Chata Jonáš

Dolní Malá Úpa 46, 54221 Malá Úpa

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Chata Jonáš

Chata Jonáš je penzion rodinného typu s osobním přístupem ke každému hostu. Jeho poloha v Dolní Malá Úpě je ideálním startem pro výlety na Sněžku a vysokohorské tůry o nejkrásnějších mist Krkonoš. Současně poloha na hranicích s Polskem nabízí možnost výletů na Polskou část Krkonoš tj. do Kowar – park miniatur, katakomby nebo Karpacz – lázně, místo bez gravitace, vodopády, muzeum hraček a sportu.

Jonáš vám nabízí 5x dvojlůžkový pokojs možností přistýlek. Pokoje na Jonáši stejně jako celou chaloupku se snažíme mít stylově a originálně
zařízenou. V penzionu máme pejsky a venkovní zvířectvo a nejen proto se snažíme velmi důrazně dbát o pořádek a čistotu.

Pro děti máme veškeré vybavení od vaničky, dětské židličky, přebalovacího pultu přes šátek na miminka, sáňky až po léky a stravu pro miminka.

V Malé Úpě není obchod, proto našim hostům nabízíme možnost dovést nákup dle přání až do domu. Pro letní hosty nabízíme možnost zamražení či sušení hub a borůvek.

Zaslat poptávku

Pokoje - Chata Jonáš

Každý náš pokoj má vlastní koupelnu se sprchou a wc, Pokoj je standardně vybaven - každý pokoj má manželskou postel, stůl a židle, lampičku, skleničky, talířky, a
nábytek pro pohodlnou dovolenou. Při příjezdu máte na pokoji toaletní papír a ručník.

V ubytovacím patře je k dispozici pro všechny pokoje TV/SAT, lednice, varná konev, mikrovlnná trouba a PS2 .Po dohodě je k dispozici plně vybavená kuchyň, terasa s grilem, projekční technika vč. ozvučení a notebook.

Gastronomie - Chata Jonáš

Polopenze je podávána v sousední vyhlášené restauraci Rusalka.

Dostupnost - Chata Jonáš

Bus - Dolní Malá Úpa, Spálený Mlýn

Další informace

Parkování: V létě je možno parkovat přímo u objektu za poplatek 50,- Kč/den. V zimní sezoně (1.12. – 31.3.) je příjezdová cesta k objektu uzavřena jako sáňkařská a je povoleno parkovat pouze na centrálním parkovišti ve Spáleném mlýně za poplatek 100,-Kč/den. Při příjezdu a odjezdu Vám zajistíme dovoz/odvoz zavazadel.

Nájezdy na Jonáše jsou vždy od 14:00 do 18:00, opuštění pokoje v den odjezdu vždy do 10:00. Pokud máte zájem o včasnější příjezd či pozdější odjezd, účtujeme poplatek 100,- Kč. Pokud plánujete příjezd po 18:00, je nutné toto předem nahlásit ubytovateli, jinak propadá Váš nárok na dovoz zavazadel a ostatní poskytované služby v den příjezdu.

Máte-li zájem o další ubytování Malá Úpa, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Chata Jonáš

Dolní Malá Úpa 46,Malá Úpa 54221

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: chata-jonas@hotel.cz

Chata Jonáš - galerie

Chata Jonáš - Hodnocení

0x
0x
0x
0x
0x