Penzion Boháček ubytování Mladé Buky

Fotografie uživatelů (28)

Penzion Boháček Penzion Boháček Penzion Boháček zobrazit všechny fotografie

Penzion Boháček

Mladé Buky 439, 54223 Mladé Buky

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Penzion Boháček

Penzion Boháček se nachází ve Svobodě nad Úpou v malebném koutě Krkonoš. V blízkosti přírody, kde šumí řeka Úpa a pasou se koně, budete mít zajištěn odpočinek od spěchu všedních dní.

V přízemí penzionu je útulná kavárna, která je otevřena denně od 14:00 do 22:00 hod. Z kavárny je výhled do kryté jezdecké haly, ve které se mohou vozit na koni Vaše děti zatímco Vy si budete užívat pohodu u kávy. V zimě Vám navodíme příjemnou atmosféru k šálku kávy či svařáku, praskajícím ohněm v krbu. V létě je otevřena zahradní terasa, z níž je výhled na venkovní jízdárnu.

Při hezkém počasí nabízíme vyjížďky na koních do přírody i pro úplné začátečníky. Od jara do podzimu poskytujeme hipoterapii a hiporehabilitaci. Pro hosty penzionu platí 10% sleva na jízdu na koni.

Parkování je v uzavřeném areálu penzionu.

Zaslat poptávku

Pokoje - Penzion Boháček

Penzion má kapacitu 20 míst. K dispozici jsou 4 dvoulůžkové pokoje, 3 třílůžkové pokoje a 1 apartmán. Apartmán má předsíňku, obývací pokoj, balkón, WC a vanu. Ostatní pokoje mají balkón, předsíňku, WC a sprchový kout.

Okolí - Penzion Boháček

V zimě můžete navštívit 2 km vzdálenou sjezdovku v Mladých Bukách. Další lyžařské areály jsou vzdáleny do 10 km. Do lyžařských středisek jezdí skibusy z autobusového nádraží, které je 600 metrů od penzionu. V okolí jsou upravené běžecké trasy.

Vyberte si nabídky ubytování Mladé Buky. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Penzion Boháček

Mladé Buky 439,Mladé Buky 54223

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: penzion-bohacek@hotel.cz

Penzion Boháček - galerie

Penzion Boháček - Hodnocení

0x
0x
0x
0x
0xDárkové poukazy