Hotel Děvín ubytování Pec pod Sněžkou

Fotografie uživatelů (12)

Hotel Děvín Hotel Děvín Hotel Děvín zobrazit všechny fotografie

Hotel Děvín

Velká Pláň 190, 54221 Pec pod Sněžkou

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: hotel-devin@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Děvín ***

Tento tradiční pecký hotel, který patřil po většinu druhé poloviny 20.století do hotelové sítě Interhotely Krkonoše, prošel v roce 2005 kompletní rekonstrukcí, od prvního nadzemního podlaží prakticky znamenající novostavbu. S ohledem na polohu objektu v Krkonošském národním parku byl ovšem zachován jeho původní vzhled dřevěné krkonošské horské boudy, která na tomto místě stála již od roku 1930 (více na těchto stránkách v sekci “historie hotelu“). Dnes hotel Děvín plně vyhovuje současným nárokům na moderní ubytování v kategorii tří hvězdiček, jakož i přísným hygienickým a bezpečnostním předpisům EU. Každý pokoj nyní má vlastní sociální zařízení, je vybaven novým nábytkem na míru a disponuje multimediální přípojkou. Celý objekt je provozován jako nekuřácký.
V přízemí se nachází celodenně otevřená restaurace, ze které je jedinečný výhled na Pec pod Sněžkou a do krkonošských svahů směrem k Černé hoře.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Děvín

Hotel má pokoje dvojlůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové. Každý pokoj je vybaven vlastním soc. zařízením, fénem, bezpečnostním sejfem, telefonem a internetovou přípojkou.

Gastronomie - Hotel Děvín

Hotel má velkou restauraci s celodenním provozem. Nabízíme převázně výtečnou regionální kuchyni.

Okolí - Hotel Děvín

Horský hotel Děvín je i vhodným turistickým východiskem na hřebeny východních Krkonoš, neboť přímo odtud vede hlavní výstupní cesta k Výrovce a Luční boudě. Kolem objektu rovněž prochází nově zřízená, méně náročná vycházková trasa “Okolo Pece“, dobře dostupné jsou též Zelený, Modrý a Obří důl a dolní stanice sedačkové lanovky na Sněžku. Na svahu vedle hotelu (300 m) se nachází cvičná louka s lyžařským vlekem, hlavní lyžařský areál v Peci pod Sněžkou je pomocí skibusu či přibližovacího vleku dostupný na lyžích přímo od hotelu

Dostupnost - Hotel Děvín

Výhodou pohodové dostupnosti je dosah centra Pece pod Sněžkou (vzdálenost od centra 5 minut po celoročně udržované místní komunikaci, přičemž příjezd není omezen zákazem vjezdu - ten platí právě až od našeho hotelu dále k hřebenům). Pouze v zimním období doporučujeme mít sněžné řetězy.

Ubytování Pec pod Sněžkou – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Hotel Děvín

Velká Pláň 190,Pec pod Sněžkou 54221

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotel-devin@hotel.cz

Hotel Děvín - galerie

Hotel Děvín - Hodnocení

2x
0x
0x
0x
0x