Hotel Hela ubytování Pec pod Sněžkou

Fotografie uživatelů (32)

Hotel Hela Hotel Hela Hotel Hela zobrazit všechny fotografie

Hotel Hela

Velká Úpa 134, 54221 Pec pod Sněžkou

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Hela ***

Hotel Hela se nachází v samém centru Velké Úpy, přímo u lyžařského areálu SKIPORT hned vedle zastávky autobusů a ski-busů, naproti je centrální parkoviště a obchod. Hotel disponuje kapacitou 50-ti lůžek, většinou ve dvou a tří lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. V hotelu je recepce, jídelna pro hosty a restaurace nabízející širokou škálu českých specialit a Krkonošské kuchyně. Přímo v hotelu se nachází bar a formanka s velkou televizí.

V blízkosti hotelu se nachází bowling bar a herna, dětské hřiště a lanová dráha na Portášovy boudy s nadmořskou výškou 1060 m. n. m. odkud to je pouhých 5 Km na samý vrchol Sněžky.

Ve 2 km vzdálené Peci pod Sněžkou je lyžařský areál Ski Pec, od roku 2014 nová lanová dráha na Sněžku, bobová dráha a Monkey park, nespočet barů a restaurací, welness, bazén, tenisové kurty a spoustu dalšího.

Samozřejmostí je nespočet turistických a cyklistických značených cest pro milovníky horských túr a bikery.

Hotel poskytuje úplné služby pro rodiny s dětmi, školení, ozdravné pobyty, tábory, lyžařské výcviky, školy v přírodě, rodinné oslavy svatby apod. V provozu jsme 10 měsíců v roce kromě dubna a listopadu kdy probíhá příprava na letní potažmo zimní sezónu.

Poskytujeme skupinové slevy a děti do 3 let mají pobyt zdarma. Dále je zde možné si zakoupit revoluční novinku - slevovou kartu REGIONCARD se kterou můžete využít až 200 slev v celých Krkonoších včetně polské strany.

Zaslat poptávku

Okolí - Hotel Hela

http://velka-upa.ceskehory.cz/okoli/

www.skiresort.cz

www.skiport.cz

www.pecpodsnezkou.cz

Dostupnost - Hotel Hela

Hotel se nachází v samém centru Velké Úpy, která je městskou částí Pece pod Sněžkou, hned u hlavní komunikace. Přímo před hotelem je autobusová zastávka (zima: ski busy, léto: tour busy). 

Vyberte si nabídky ubytování Pec pod Sněžkou. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Hotel Hela

Velká Úpa 134,Pec pod Sněžkou 54221

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotel-hela@hotel.cz

Hotel Hela - galerie

Hotel Hela - Hodnocení

0x
0x
0x
0x
0x