"Na vejminku" v Podkrkonoší ubytování Rtyně v Podkrkonoší

Fotografie uživatelů (18)

zobrazit všechny fotografie

"Na vejminku" v Podkrkonoší

Na Písku 339, 54233 Rtyně v Podkrkonoší

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: na-vejminku@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

"Na vejminku" v Podkrkonoší

Kapacita vejminku jsou 1 - 4 osoby s možností přistýlky pro další 1-2 osoby. V přízemí je chodba se schodištěm, koupelna se sprchovým koutem a kuchyň s jídelnou a rozkládacím gaučem, v podkroví je pokoj na spaní. Vybavení: 4 postele (povlečené), rozkládací gauč s velmi pohodlným spaním pro 1-2 osoby,  plochá TV, el. dvouvařič, remoska, lednice, rychlovarná konvice, mikrovlná trouba. Vytápění je plynové.  K dispozici je venkovní ohniště, soukromé dětské hřiště, stylový gril, posezení pod stříškou pro kuřáky, parkovací místo. Kapacita roubenky je 1-8 osob s možností přistýlky pro dalších 8 osob. V přízemí je předsíň s botníkem, koupelna s WC a sprchovým koutem a sednice s jídelním koutem, kuchyňskou linkou a kachlovými kamny s romantickým ležením na peci. V podkroví je obývací pokoj s prostorným rozkládacím gaučem a plochou TV. Dále s dvěmi ložnicemi a s dalším WC. Po schůdkách se může vylézt i na "hambalka", kde je ležení "pod hvězdami" pro romantické duše.  Vybavení:   plochá chytrá TV, el. indukční dvouvařič, topinkovač, lednice, rychlovarná konvice, mikrovlná trouba s horkovzdušnou troubou. Vytápění je kachlovými kamny nebo elektrokotlem do podlahy a radiátorů.  K dispozici je venkovní koupací studna (v zimě po dohodě vyhřívaná!) , soukromé dětské hřiště, velké venkovní posezení pod verandou, parkovací místa.


V obou chaloupkách a i venku na zahradě je rychlé WIFI internetové připojení! Po domluvě je možné zapůjčení dětské postýlky. Stravování je možné i v nedaleké restauraci (200 m).  Obchod s potravinami je vzdálen 180 m. Chalupy se nachází na okraji obce pod strání s lesem a oborou s daňky.  Kousek od chalupy je lyžařský vlek (150 m).

Zaslat poptávku

Další informace

Cena je vždy za celý objekt bez ohledu na počet obsazených lůžek.

Ubytování Rtyně v Podkrkonoší – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

"Na vejminku" v Podkrkonoší

Na Písku 339,Rtyně v Podkrkonoší 54233

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: na-vejminku@hotel.cz

"Na vejminku" v Podkrkonoší - galerie

"Na vejminku" v Podkrkonoší - Hodnocení

0x
0x
0x
0x
0x