Chata Vatra ubytování Špindlerův Mlýn

Fotografie uživatelů (8)

Chata Vatra Chata Vatra Chata Vatra zobrazit všechny fotografie

Chata Vatra

Špindlerův Mlýn 91, 54351 Špindlerův Mlýn

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Chata Vatra **+

Celková kapacita Chaty Vatry je 50 lůžek v patnácti pokojích, pokoje jsou 2, 3, 4 a 5 lůžkové.

V celém objektu je zdarma k dispozici bezdrátové připojení k internetu. Našim hostům nabízíme příjemnou relaxaci v sauně hned vedle hlavní budovy, u které teče malebný horský potůček. V zimním období se ze sauny můžete zchladit přímo ve sněhu. Po dohodě Vám můžeme zajistit masáž či fyzioterapii přímo na chatě.

Cca 400 m od chaty máme letní víceúčelové hřiště s antukovým povrchem pro různé míčové hry. Můžete si u nás také zahrát oblíbené hry Petanque nebo Kroket.

Zaslat poptávku

Pokoje - Chata Vatra

Šest pokojů má vlastní sociální zařízení. Dva pokoje mají sprchu s umyvadlem, jeden pokoj je turistický šestilůžkový. Zbylé pokoje mají sociální zařízení na chodbách každého patra.

Gastronomie - Chata Vatra

Nekuřácká restaurace nabízí domácí českou i světovou kuchyni s příjemnou rodinnou obsluhou, různé krkonošské a české speciality.

V letním období můžete strávit příjemný večer rožněním u chaty.

Okolí - Chata Vatra

Pro lyžaře máme soukromý, cca. 250 metrů dlouhý vlek s možností večerního lyžování, vhodný pro začátečníky a středně pokročilé. Pro náročnější je zhruba 200 m od chaty lyžařský vlek Davidovky, dlouhý cca 1.300 m. Na lyžích se dá sjet až pod čtyř sedačkovou lanovku na Medvědín a dále do centra Špindlerova Mlýna, zpět se dostanete ski-busem a poté dle dohody.

Chata je díky své poloze ideální základnou pro běžkaře a pro pěší turistiku. Běžecké stopy jsou velmi dobře upraveny.

V letním období je pro návštěvníky Krkonoš připraveno a velmi dobře upraveno spousty turistických a cyklistických stezek.

Další informace

Pobyt se psem jen po předchozí domluvě. Parkovani v NP, nutno vyzvednout u zavory povoleni k vjezdu k Vatře a na hotelu se plati poplatek 30/den nebo 150/tyden za automobil

Ubytování Špindlerův Mlýn – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Chata Vatra

Špindlerův Mlýn 91,Špindlerův Mlýn 54351

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: horska-chata-vatra@hotel.cz

Chata Vatra - galerie

Chata Vatra - Hodnocení

2x
0x
0x
0x
0x