Westend Hotel ubytování Špindlerův Mlýn

Fotografie uživatelů (13)

Westend Hotel Westend Hotel Westend Hotel zobrazit všechny fotografie

Westend Hotel

Špindlerův Mlýn 52, 54351 Špindlerův Mlýn

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Westend Hotel ***+

Svým hostům nabízíme komfortní ubytování, kvalitní servis a okouzlující prostředí. K relaxaci a aktivnímu odpočinku máme k dispozici saunu, masáže a billiard. Parkoviště se nachází přímo u hotelu. Výhodou hotelu je možnost bezdrátového WI-FI připojení. Nabízíme příjemnou atmosféru, vynikající kuchyni a to vše ve staroanglickém stylu.

Zaslat poptávku

Pokoje - Westend Hotel

Ubytování v hotelu Westend **** Špindlerův Mlýn zahrnuje několik typů ubytování: klasické dvoulůžkové pokoje,dvoulůžkové pokoje s možností přistýlek a dvoupokojové apartmány, kde je také možnost přistýlek. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (sprchový kout nebo vana), televizí se satelitním přijímačem a ledničkou.

Gastronomie - Westend Hotel

Hostům nabízíme stravování ve vlastní restauraci nebo příjemné posezení v baru.

Okolí - Westend Hotel

Lyžařské středisko Špindlerův Mlýn je právem nazýváno hlavním městem zimních sportů v České republice, neboť ve svých vynikajících střediscích nabízí celkem 6 lanových drah, 12 vleků a 28 km sjezdových tratí. Všechny sjezdovky jsou denně upravované, uměle zasněžované, vhodné nejen pro pokročilé, ale i začátečníky a děti. Lyžařské školy poskytují výuku, půjčovny a prodejny nabízí celé sportovní vybavení.

Ubytování Špindlerův Mlýn – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Westend Hotel

Špindlerův Mlýn 52,Špindlerův Mlýn 54351

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotel-westend@hotel.cz

Westend Hotel - galerie

Westend Hotel - Hodnocení

6x
1x
0x
0x
0x