Penzion U Šrenků ubytování Špindlerův Mlýn

Fotografie uživatelů (37)

Penzion U Šrenků Penzion U Šrenků Penzion U Šrenků zobrazit všechny fotografie

Penzion U Šrenků

Svatý Petr 62, 54351 Špindlerův Mlýn

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Penzion U Šrenků ***

Pension U Šrenků *** se nachází v klidném malebném údolí Svatého Petra ve Špindlerově Mlýně, sousedí se SKI arenou STOH a leží nedaleko známého lyžařského SKI areálu Svatý Petr a Medvědín. Město Špindlerův Mlýn leží v nadmořské výšce 715 - 1310 m. n. m. v překrásném prostředí Krkonošského národního parku. Špindlerův Mlýn je střediskem zimních sportů (lyžování, sjezdové lyžování) a letní turistiky (turistika po Krkonoších, nordicwalking, cyklistika...). Romantiku i aktivní odpočinek zde nalezne návštěvník v každém ročním období. V letním období máme pro Vás a Vaše děti připravený bazén. Na zahradě si děti mohou zaskákat na megatrampolíně. Váš pobyt si můžete také zpříjemnit finskou saunou, nebo infrasaunou s rainbow světlem a hvězdnou oblohou s osvěžením v čerstvém sněhu. Parkování pro hosty je k dispozici po celý rok zdarma u pensionu nebo na parkovišti se zastávkou SKI-BUSU 50m od pensionu ve Svatém Patru. V pensionu U Šrenků je pro hosty k dispozici také bezdrátový internet - WiFi.

Zaslat poptávku

Pokoje - Penzion U Šrenků

Pokoje jsou dvou, tří a čtyřlůžkové s vlastním WC, sprchou, vysoušečem vlasů, LCD TV se satelitem a ledničkou.

Gastronomie - Penzion U Šrenků

V pensionu je možné posezení a občerstvení ve stylovém horském baru s točeným pivem Prazdroj a místním pivem Hendrych. Na objednávku Vám poskytneme typicky české jídlo - polopenze možná.

Okolí - Penzion U Šrenků

Léto je příhodné k turistickým procházkám i namáhavějším horským tůrám, navíc v pensionu budete mít Vy i Vaše děti dostatek aktivit a zábavy, při které se rozhodně nebudete nudit.

Svým hostům a jejich ratolestem nabízíme v letním období koupání ve vlastním vyhřívaném bazénu, grilování na otevřeném ohni a na ekologickém, zdravotně nezávadném, grilu. Ddenní posezení na terase nebo ve stylovém horském altánku s občerstvením a točeným pivem, dětské hřiště se skluzavkou, pískovištěm, houpací sítí a houpačkou, megatrampolína o průměru 430 cm.

Lyžování ve Špindlu, Svatý Petr. V zimním období pension nabízí vlastní lyžařský vlek o délce 150 m, dětskou lyžařskou školičku s odbornou výukou instruktorů SKOL MAXU, svým hostům nabízíme půjčování lyžarských kompletů, běžek a snowboardů. Pro náročnější lyžaře je k dispozici 50 m vzdálený vlek Stoh s umělým zasněžovaním o délce 1150 m.

Vyberte si nabídky ubytování Špindlerův Mlýn. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Penzion U Šrenků

Svatý Petr 62,Špindlerův Mlýn 54351

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: penzion-u-srenku@hotel.cz

Penzion U Šrenků - galerie

Penzion U Šrenků - Hodnocení

0x
0x
0x
0x
0x